Každý rok jsem si dávala předsevzetí.

Zhubnu, rozejdu se s tím pitomcem, co mi ničí život, budu šetřit atd. Skoro každý rok to samé.

Letos jsem si řekla, že jsem to pokaždé stejně nedodržela, tak k čemu to je. Takže letos jsem si jen tak v duchu řekla, že musím o sebe víc dbát, že musím zhubnout a obnovit oblečení, a hlavně musím najít ženu gynekoložku, ke které půjdu po dvou letech na kontrolu, protože k muži gynekologovi jít nechci, jelikož mě to děsí, a stejně se tam objednám a pak z panické hrůzy nikam nejdu.

Neříkám tomu předsevzetí, jen jsem si to v duchu řekla, že to udělám, a ono to funguje líp než dřív.

Už jsem ji našla, objednala jsem se tam, nejím večer, tak uvidíme. Nevím, čím to je, ale když tomu neříkám předsevzetí, tak to funguje.

Jitka


Milá Jitko,
myslím si, že si lidé dávají předsevzetí především proto, aby nad sebou měli jakýsi bič, který by je donutil něco dodržet. Ale z vlastní zkušenosti vím, jak snadné je na něj zapomenout a pravidla na začátku roku daná porušit.

Pokud budete o něčem sama přesvědčená, zvládnete to mnohem lépe. Přeji Vám hodně odvahy a "hurá" k doktorce :-)! A hlavně, ať jste zdravá.

Milé ženy-in, přeji vám všem krásné ráno. Naše dnešní téma jsou netradiční předsevzetí. Ale neptáme se vás jen na ně. Napište nám o těch, které si dáváte nejen vy, ale i vaši blízcí, a zda je vůbec dodržujete.

Nejzajímavější příspěvky odměníme. Pro jednu z vás tu máme originální kalhotky Chinaski!

                                                    redakce@zena-in.cz

Reklama