plavkyLetošní módní trendy velí pánům převléknout se z širokých plavek šortkového typu zpět do elastických a proklatě upnutých. 

Tento trend asi nepotěší pány s bříškem, ale kdo tvrdí, že v loňských šortkách k vodě nemůžou? Prostě stačí si ty letošní nekoupit. Ale aby jim to nebylo líto, mám i pro ně pár letošních modelů.

Jak tedy plavky vybírat?

Nejdůležitější je vybrat správný styl, a to nejen vzhledem k pohodlnosti, ale i k postavě. Atletický štíhlá postava si může dovolit všechno. A ženy rády spočinou zrakem na jistých mužských rýsujících se přednostech, tak proč je schovávat do volných šortek.

 

plavky

Dále je na řadě barva. Zde záleží, jak dobře se muž opaluje. Pokud špatně, ať zvolí raději tmavší barvu – nejvíc trendy je letos tmavomodrá. Snědým krasavcům sluší naopak co nejsvětlejší. Bílá, krémové, světle pastelová…

Dalším kritériem jsou vzory. Ti, co s sebou nosí pár kilo navíc, ať se raději vyhnou kolečkům a horizontálně vedeným liniím. Vhodné jsou ostré geometrické vzory nebo svislé pruhy. A tady je malá ochutnávka. plavky

A nesmějte se, dokonce jsem vám přidala pár erotických obrázků pro ty, které příroda nevybavila příliš mohutnou výbavou. Ale to spíš pro vaše pobavení.

 

 

Reklama