Přečtěte si další příspěvek na dnešní téma, za který samozřejmě děkujeme. Poslala nám ho čtenářka s nickem Hortenzie a je svým způsobem výjimečný.

Muž mého srdce......nebyl jen jeden, mým srdcem jich prošlo víc. V první řadě to byl můj tatínek, pro ketrého jsem byla malá princezna. Moc jsem si ho neužila pro přemíru jeho práce a jiných aktivit, ale vzpomínám si, že i tak bylo moje dětství skoro idylické.

Pak vstoupil do mého života jiný muž, ale to už bylo na základní škole. Téměř všemi vysmíván pro svoje ošuntělé oblečení a způsob, kterým vedl vyučování, ale já se díky jemu naučila objevovat krásu českého jazyka. Můj češtinář. Já ho měla velmi ráda a věřte, do dneška vidím, jak si mnul  suché ruce jednu o druhou a když mě pochválil za sloh, dmula jsem se pýchou. Vzpomínám na něj dodnes a je to už pěkná řádka let.

Současně s mým milovaným češtinářem prošlo mým srdcem plno jiných mužů, ať to byl Alain Delon, Vinnetou, nebo třeba hrabě Monte Christo.....pak ale přišel čas jen pro jediného muže...

Bez uzardění můžu říct, že to je můj manžel. Poznala jsem ho jako 17letá, jemu bylo o víc jak 7 let víc. V té době jsme se postarali o docela slušný rozruch na malém městě, on rozvedený s malým děckem, já mladičká holčina. Doma nechtěli ani slyšet, jenže po čase zjistili, že se v něm mýlili a měli ho rádi snad víc než mě. Letos jsme oslavili 37 výročí........tak to asi byl opravdu muž mého srdce..

Hortenzie.

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

To je opravdu obdivuhodné.

Jak jste na tom s muži svého srdce vy, milé ženy-in? Patříte také k těm šťastným, které si ho vzaly za manžela a žijí s ním spokojeně dodnes? Nebo jich vaším srdcem prošlo víc a vy toho pravého stále hledáte? Kteří muži na vás zapůsobili nejvíc a čím? Mají muži, kteří prošli vaším životem něco společného?

napište nám na redakce@zena-in.cz

lupa

 

Reklama