První dnešní čtenářkou, která se ozvala na plavkové téma, je Romca2. Děkujeme a vy si přečtěte, jaké plavky si pořídila a kam by si bikiny nikdy nevzala

Milá redakce a čtenářky. Dnešní téma mi fakt padlo do noty. Už ani nepamatuji, kdy jsem byla naposledy u moře. Letošní dlouhá zima, absence jara, a pravděpodobně krátké léto mě přesvědčily, abych se poohlédla po nějakém zájezdu k moři. Už se moc těším, na ten cvrkot cikád, vůni a šum moře, slanou kůži. No a k tomu těšení patří i další příjemná záležitost, kterou je koupě plavek. S těmi, co jsem objevila v šuplíku bych se tam vypravit nemohla, ani kdybych chtěla. Byly by pro ostudu, protože ty používám leda tak k sekání zahrady.

Kdysi bývaly krásné, dokonce pěkně drahé, a po tom, jak se k nim chovám, se divím, že ještě vůbec drží. Ale už jsou přece jenom trochu vyšisované, tak jsem se rozhodla pro výměnu. Líbí se mi námořnický styl, tak jsem si koupila červeno-modro-bílé s kovovými přezkami. Jsem sportovní typ a kytičky a volánky a různé romantické prvky ke mně prostě nejdou.

Ale ani na jednodílné plavky nedám dopustit. Jako holka jsem závodně plavala a  tak patřily k mé povinné výbavě. A patří dodnes, protože (pokud to jde), chodím i v zimě do bazénu a tam mi dvoudílné bikiny připadají zbytečné a dost nepraktické.

Mějte se moc krásně, těm, které se nechystají letos k moři přeji krásné léto v tuzemsku

Romca2

Milá Romco2, vy musíte mít od plavání pěknou postavu, škoda, že jste nám neposlala fotku v plavkách.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom plavkami vy, milé ženy-in?

  • Jaký druh plavek máte nejraději? Bikiny, tankiny, nebo plavky v celku?
  • Střídáte plavky podle příležitosti?
  • Koupila jste si letos nové? Pochlubíte se fotkou nebo alespoň popisem?
  • Co vám dělá největší problém při shánění plavek?
  • Podle čeho si je vybíráte? Dáte na trendy, nebo máte svůj oblíbený typ, střih, či barvu?
  • Jak často si plavky kupujete? Jak dlouho vám plavky vydrží?
  • Napište nám nějakou plavkovou příhodu?

Na vaše příspěvky a fotky plavek, či (nejlépe) vaší osoby v plavkách se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz  

A na co se můžete těšit vy?

Připravila jsem si pro vás balíček kosmetiky Dove, který se vám může v létě hodit. Deodorant a antiperspirant s vitamínem E a F

dove

Reklama