Léto nám konečně ukázalo svou vlídnou tvář, a tak je nejvyšší čas myslet na důležitou součást  dovolenkového šatníku, na plavky. Ať už pojedete k moři, nebo se chystáte zchladit ve svém zahradním bazénu či u rybníka, plavky budete potřebovat.

Alespoň vy, které nedáváte přednost koupání či slunění na Evu, tedy bez. Už jste letos „oprášila“ plavky, nebo si dokonce koupila nové? Jakým plavkám dáváte přednost? To vše mne dnes zajímá. Ale abyste neřekly, že jsem moc zvědavá a na sebe nic „neprásknu“, tak tedy začnu u sebe.

Letos jsem plavky ještě nevytáhla. Pokud nepočítám vrchní díl plavek v kombinaci s krátkými šortkami. Minulý týden, kdy jsem měla dovolenou, se naštěstí meteorologické předpovědi nepotvrdily a počasí mi přálo. Ale nevyužila jsem ho ke koupání, ani slunění, nýbrž k práci. Vrhla jsem se na sochu. A protože slunce pálilo a kámen prášil, bylo sporé oblečení tím nejlepším řešením.

Ale nemyslete si, že bych se ráda nevykoupala v našem oblíbeném lesním rybníku. No jéje, moc jsem se na to těšila, ale v rybníku je dost studená voda, a takový otužilec zase nejsem. Takže plavečky, které jsem si koupila loni do Řecka, zůstaly pěkně v šuplíku a teprve čekají na svou příležitost.

Doufám, že se jim ještě naskytne.

plavky

Vzpomínka na loňské léto: Moje „řecké“ plavky a lodní lano skvěle ladily

Jak jste na tom plavkami vy, milé ženy-in?

  • Jaký druh plavek máte nejraději? Bikiny, tankiny, nebo plavky v celku?
  • Střídáte plavky podle příležitosti?
  • Koupila jste si letos nové? Pochlubíte se fotkou nebo alespoň popisem?
  • Co vám dělá největší problém při shánění plavek?
  • Podle čeho si je vybíráte? Dáte na trendy, nebo máte svůj oblíbený typ, střih, či barvu?
  • Jak často si plavky kupujete? Jak dlouho vám plavky vydrží?
  • Napište nám nějakou plavkovou příhodu?

Na vaše příspěvky a fotky plavek, či (nejlépe) vaší osoby v plavkách se moc těším na adrese:

redakce@zena-in.cz  

A na co se můžete těšit vy?

Připravila jsem si pro vás balíček kosmetiky Dove, který se vám může v létě hodit. Deodorant a antiperspirant s vitamínem E a F

dove

 

Reklama