Většina lidí touží po zhubnutí, ale čtenářka Malinke-kote má přesně opačný problém. Ráda by přibrala. Ale novoroční předsevzetí si kvůli tomu dávat nehodlá...

Čtenářka Malinke-kote moc na novoroční předsevzetí nevěří. Přesto by si přála letos přibrat...


Přeji všem příjemný den do našeho Nového roku,

Letos jsem si žádné předsevzetí nedala a proč? Každý rok jsem si řekla, že nebudu kouřit a přesto jsem to nikdy nedodržela. Dokonce hned po půlnoci jsem si zapálila, nemám tu odvahu to zvládnout. Závidím většině, kteří svá předsevzetí dodrží. Přítelovi rodiče si dali jedno velké předsevzetí a to že budou jíst zdravě a držet dietu. Tohle u mě nemůže hrozit, spíše bych nějaká ta kila ještě potřebovala. Říká se, že přes Vánoce člověk toho nejvíce nabere, ale u mě to bohužel tak není. Jedla jsem až k prasknutí a váha ukazuje jenom jedno kilo navíc a to mě docela štve.
Abych pravdu řekla tak já vlastně ani Silvestra nijak neřeším, neslavím jenom jsem v rodinném kruhu kde koukáme na televizi, ani nepiju. Alkohol nesnáším, takže ani ten na Silvestra u nás nebyl. Jediné co je škoda, že dovolená byla opravdu krátká a brzy skončila. Teď bohužel sedím už v práci, i když se mi opravdu nechtělo, ale komu by se chtělo, že?

Přeji všem zbytek pěkného dne,
Malinke-kote

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 2. ledna 2012: Novoroční předsevzetí

Dnes se téma víc než nabízí...

  • Dala jste si nějaké novoroční předsevzetí? A proč zrovna tohle?
  • Povedlo se vám někdy novoroční předsevzetí?

HubnemeJe tu rok 2012 a první editační téma v magazínu ŽENA-IN.cz. Zajímá mě dnes, zda jste si dala letos nějaké novoroční předsevzetí, a proč právě tohle? Psát mi můžete i historky minulé, tedy jestli vám někdy nějaké novoroční předsevzetí vyšlo a co všechno jste pro to musela udělat. Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Posílejte je na e-mailovou adresu níže, a chcete-li mít šanci na zveřejnění a možná i na dárek, ať v naší poště přistanou nejpozději 2. ledna 2012 v 15.00 hodin. A co bude tím slíbeným dárkem? Kniha Hubneme s rozumem tvořivě (vydalo nakladatelství SmartPress).

Reklama