Ať už patříte mezi ty, co pečou jen tak akorát pro „voňavou“ domácí atmosféru, nebo každoročně lámete rekordy v počtu druhů a množství cukroví, určitě přivítáte v kuchyni spolehlivého pomocníka. Vestavná multifunkční trouba MORA VT 779 BX je vybavena inteligentními technologiemi, které vám zaručí krásně propečené cukroví.

U vestavné trouby MORA VT 779 BX máte na výběr z 8 přednastavených programů a 15 funkcí, takže vanilkové rohlíčky jsou krásně nadýchané a vánočka upečená dozlatova.  Trouba, ale toho zvládne mnohem víc než vánoční cukroví! Nejen klasické pečení, gril s ventilátorem i bez, horkovzdušné pečení, rychlý předehřev, rozmrazování, udržování teploty pokrmu, zavařování, grilování, rozmrazování a třeba i výrobu domácího jogurtu. Velký přehledný displej s plně dotykovou plochou vám zajistí dokonale intuitivní ovládání a krásný design trouby. Jemným dotykem jednoduše navolíte požadovaný program pečení, zvolíte některý z přednastavených receptů, nebo naprogramujete časovač. Dalším užitečným programem, který oceníte nejen během hektických předvánočních příprav, je speciální program na čištění trouby EcoClean, který zajistí bez velké námahy vyčištění vnitřku trouby a je maximálně ohleduplný k životnímu prostředí.

Bezpečně a bez námahy k dokonalému výsledku
Speciální ochlazovací systém a trojité zasklení trouby s tepelným deflektorem se postarají, aby dvířka trouby zůstávala chladná, což ocení nejen rodiny s dětmi, které rády pomáhají s přípravou vánočních dobrot. Se skvělým výsledkem vám pomohou plně teleskopické vodicí lišty, na třech úrovních v interiéru trouby, jsou velice praktické při kontrole, podlévání či vkládání a vykládání pokrmů z trouby. Máte tak dokonalý přehled o všech pokrmech, které právě připravujete. K nerušené, pohodové sváteční atmosféře přispěje tlumené zavírání dvířek trouby. Dvířka trouby se zavírají pouhým jemným dotykem a jsou dokonale tichá a bezpečná. Co určitě oceníte je i speciální povrchová úprava nerezu eliminující zanechávání otisků prstů a dvojité osvětlení uvnitř trouby ze dvou míst. Benefitem pro domácí rozpočet, obzvláště před Vánoci, je příznivá spotřeba elektrické energie. Díky speciální izolaci a odrazovému reflexnímu sklu patří tato trouba mezi nejúspornější na trhu. S úsporným ECO programem dosahuje energetické třídy A+. To vše za cenu již 13 990 Kč.


MORA je PLNÁ ŽIVOTA. Spolu nám to šlape už od 1825.

www.mora.cz 

Reklama