Puntíky pro každou ženu

Není vůbec důvod bát se tohoto hravého vzoru. Puntíky jsou zábavné a jediné, co musíte udělat, je ladit s mírou, moc to s nimi nepřehánět a rovnou zapomenout na bílé podkolenky a dva culíky na hlavě.

  • Když je vám 20+ - „Dvacítky“ si rozhodně mohou dovolit krátké střihy nebo trochu více extravagance. Vsaďte třeba na mini sukni s tímto vzorem, k ní oblékněte jednoduché bílé tričko a navrch džínovou bundu. Chybu neuděláte ani v puntíkatých šatech a v sandálkách na platformě. Trendy, dívčí a pořád šik.
  • Když je vám 30+ - Ať už oblékáte velikost xs nebo xl, vždy myslete na to, že jste ve věku, kdy už by každá z nás měla trochu ubrat a odlehčit a vnímat se jako opravdová žena. Jinými slovy, ty z vás, které jsou stále jednou nohou v pubertě, musí zapomenout na mini, vsadit na midi a začít se oblékat spíše rafinovaně než prvoplánově.
    Oblékejte košile s tímto trendy vzorem, k nim zvolte cullotes, tedy kalhoty do půlky lýtek, anebo klidně světle modré džíny, které jsou in stále.
    Odvážnější z vás mohou sáhnout po pyžamovém kompletu a zahalit se do puntíků od hlavy po paty.
  • Když je vám 40+ - Dámy každým coulem. Nemusíte nutně experimentovat a pouštět se do divokých extravagantních vod. Co takhle místo bláznivých šatů s puntíky nebo košile zkusit doplňky? Bude-li totiž zbytek outfitu hezky jednoduchý a klidně i jednobarevný (případně složený ze dvou základních barev), bude takový detail super tečka.

Flower power

Květinky, květy, tropické kytky… Jsou in, na léto do slunečných dní ideální a nám ženám tolik sluší! A co víc, hodí se pro každou z nás.

  • Když jste minimalistka – Květinky do vašeho módního portfolia tak úplně nesedí? Jestliže se držíte základní barevné škály, klidně u ní zůstaňte a třeba k monochromatickému outfitu oblékněte květovaný šátek do vlasů nebo tolik trendy sponky s květinovou aplikací. Perfektní tečka!
  • Když jste sporťačka – Pokud se vám romantické květinky líbí, ale příliš nezapadají do vaší sportovní garderoby, nevěste hlavu, klidně dál noste své oblíbené džíny a tenisky (nejlépe bílé) a k nim si vezměte mikinu nebo tričko s tímto vzorem. Návrháři totiž myslí na všechny a do svých kolekcí zařazují romantické kytičky i takové značky jako je Levi’s, Adidas nebo Vans. A co víc, když chcete množství květin minimalizovat, nazujte si trendy tenisky.
  • Když jste elegantní dáma – Květy a elegance, to jde dohromady! Upusťte od klasických kostýmků, alespoň v létě a raději oblékněte do práce a na schůzky květinovou kolovou sukni nebo šaty v midi délce. Dress-code splníte na jedničku, přesto budete v davu business oblečení nepřehlédnutelné.

Také si přečtěte: 

Reklama