Cítit se bezstarostná a krásná celé léto, po dlouhých týdnech strávených v kanceláři, kdy konečně prožíváte vytoužený čas u vody, je jasným cílem každé z nás. Není více sexy období, užijte si ho. Buďte sebevědomá, odvážná, buďte svá a léto si nenechte ničím zkazit, a už vůbec ne případnou vaginální infekcí, která se nám do života občas připlete. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, zda vás trápí bakteriální nebo kvasinková infekce. Existuje totiž řešení, které přináší podporu při obou typech vaginální infekce.

Nepodceňujte sílu ženskosti a intimity s ní spjaté, dělají nás ženy takové, jaké jsme – krásné a jedinečné. Buďte pyšná na svou výjimečnost a mějte se ráda. Pokud žena souzní s vlastním tělem a své intimní já v sobě hýčká, krása z ní jen vyzařuje a pozitivní dopad na zdraví se dostaví. Takovým ženám nenaruší bezstarostnost léta ani případné vaginální infekce. Vědí totiž, kde hledat šetrnou a spolehlivou podporu při těchto problémech. Jmenuje se Idelyn® Beliema®.

Idelyn

Intimní pohoda – značka bezstarostně

Dostaví-li se nepříjemné příznaky vaginální infekce, jako jsou svědění, pálení, zarudnutí intimních partií či nepříjemné pocity při sexu, šetřete energií i časem a netrapte se snahou rozeznat, o jaký typ infekce se jedná. Sáhněte po přípravcích, které přináší podporu při obou typech vaginálních infekcí, jak kvasinkových, tak idelynbakteriálních. Při nepříjemných projevech přináší úlevu intimní krém Idelyn® Beliema®. Vaginální tablety Idelyn® Beliema® potom pomohou obnovit infekcí narušenou přirozenou vaginální mikroflóru. Své intimní partie hýčkejte pěnivým intimním gelem Idelyn® Beliema® určeným pro každodenní intimní péči.

Tři tipy, které vám zpříjemní léto

Léto je bezstarostnost, svoboda, odvaha žít naplno, zkoušet nové outfity a ukazovat svou krásu, protože každá žena je krásná. Připravili jsme tři malé tipy na léto, které vám pomohou předcházet nepříjemným vaginálním infekcím. Aby vaše bezstarostné já nic neohrožovalo.

1. Trendy léta – vzdušně, sexy a svobodně

Být krásná za každých okolností a sladit outfit do posledního detailu je dennodenní výzvou pro každou ženu. Až budete stát před šatníkem, zamyslete se však i nad materiály, které volíte. Vybírejte takové, v nichž se budete i v parném létě cítit příjemně. Vyhněte se zejména umělým materiálům, těsnému a neprodyšnému spodnímu prádlu nebo oblečení vyrobenému ze syntetiky. Volte vzdušnost, užívejte si šaty a sukně. Není lepší cesta, jak se cítit nespoutaná. Zkuste v noci spát tak, jak vás příroda stvořila, a nechte své tělo dýchat. Budete překvapená, jak příjemná změna to je.

idelyn2. Svlažte tělo na dvakrát

Vidíte na pláži sprchu? Neváhejte a po koupání se svlažte i pod ní. Pomůže vám smýt nečistoty a bakterie, které do svého těla pustit rozhodně nechcete. A pokud máte zrovna periodu, vyměňte tampon, jakmile vyjdete z vody. Není nad pocit svěžesti a čistoty.

3. Do sucha

Jen co opustíte osvěžující vlny, toužíte oddat své tělo odpočinku na lehátku nebo v baru na pláži. Než se tam vydáte, věnujte ještě chvilku svým intimním partiím. V mokrých plavkách se daří kvasinkám, o které rozhodně v podobě kvasinkové infekce nestojíte. Držte proto své intimní partie v suchu! Sáhněte po dalším modelu bikin či své tělo nastavte slunci, které plavky rychle vysuší.

Myslete na pohodlí své vaginy a pečujte o ni, vždyť právě intimita nás ženy dělá takovými, jaké skutečně jsme – ženské a krásné.

Více na www.idelyn.eu

Reklama