havanaMyslíte si, že není možné naučit se základy tradičního kubánského tance salsy, na náměstí nebo v nočním podniku? S originálním kubánským rumem Havana Club se můžete i v Čechách cítit jako opravdoví Kubánci a užívat si života plnými doušky. Od června do srpna letošního roku můžete v parcích nebo na náměstích a v restauracích a barech potkat skupinu kubánských tanečníků salsy, kteří vás tento vášnivý latinskoamerický tanec rádi naučí a dají vám ochutnat pravou kubánskou atmosféru.
V rámci této unikátní road show se dozvíte spoustu zajímavostí o historii Kuby a salsy, která je pro Kubánce životní energií. Promotéři vás provedou vznikem a historií kubánských rumů a navíc se budete moci zúčastnit soutěže o oblíbený nápoj Cuba Libre.
Návštěvníci I kolemjdoucí mohou ochutnat pravou atmosféru Kuby a zatančit si Salsu s pravými Kubánskými tanečníky.

„Léto v rytmu salsy" míří v pátek 13. 8. 2010 do Pardubic

Od 14.00 hod do 17,.00 hod budeme s naším autentickým Havana Club autobusem jezdit po Pardubicích a zastavovat na těchto zastávkách:havana

  • Hlavní vlakové nádraží
  • Masarykovo nám.
  • koupaliště ČEZ aréna
  • Náměstí Republiky
  • koupaliště Ideon.

Hlavní zastávkou bude v 17 hod Pernštýnské náměstí.

Večer, cca od 21 hod nás najdete postupně v těchto barech: Patapuf Bar - Pernštýnské nám., Chees cocktail bar - Pernštýnské nám., Road Café - Hronovická, Gimlet Club - Jiráskova

Kolemjdoucí mohou vyzkoušet, jak se žije na Kubě, dozvědět se zajímavé informace o životě na Kubě, perličky o pravém kubánském rumu Havana Club, ochutnat Cuba Libre a na památku si odnést vlastní fotku z Kuby.

 

 

 

lupa

Reklama