Myslíte si, že není možné naučit se základy tradičního kubánského tance salsy, na náměstí nebo v nočním podniku? S originálním kubánským rumem Havana Club se můžete i v Čechách cítit jako opravdoví Kubánci a užívat si života plnými doušky.

Od června do srpna letošního roku můžete v parcích nebo na náměstích a v restauracích a barech potkat skupinu kubánských tanečníků salsy, kteří vás tento vášnivý latinskoamerický tanec rádi naučí a dají vám ochutnat pravou kubánskou atmosféru.

V rámci této unikátní road show se dozvíte spoustu zajímavostí o historii Kuby a salsy, která je pro Kubánce životní energií. Promotéři vás provedou vznikem a historií kubánských rumů a navíc se budete moci zúčastnit soutěže o oblíbený nápoj Cuba Libre.

O tomto víkendu zavítá do Tábora a Českých Budějovic!

Přijďte se zavlnit v rytmu kubánských rytmů s tanečníky salsy, shlédněte jejich umění a vyzkoušejte si na vlastní kůži tento ohnivý tanec. Zároveň se můžete svézt retro Havana Club autobusem, kde si při projížďce poslechnete zajímavé vyprávění o historii salsy i kubánského rumu, o vzniku stále oblíbenějšího a osvěžujícího nápoje Cuba Libre, který můžete také ochutnat čerstvě připravený od profesionálního barmana. Každý, kdo správně odpoví na kvízové otázky, získá žeton, který může proměnit ve drink zdarma na hlavní akci na náměstí.

 „Léto v rytmu salsy“ míří 30. 7. do Tábora

Odpoledne nás potkáte s naším HC busem na těchto zastávkách: u hotelu Grand, u hotelu Palcat, na Sokolské plovárně, plovárna Eden, autobusové nádraží.

Hlavní zastávkou bude v 17 hod Žižkovo náměstí, kde ochutnáte Cuba Libre, zatančíte si, dozvíte se perličky o rumu Havana Club, odnesete si na památku vlastní fotku z Kuby.

 „Léto v rytmu salsy“ míří 31. 7. do Českých Budějovic

Přijďte ochutnat pravou atmosféru Kuby a zatančete si Salsu s Kubánskými tanečníky. Odpoledne nás potkáte s naším HC busem na těchto zastávkách: parkoviště u OC Igy, Palackého náměstí, parkoviště České pošty v ulici Na Sadech, Finanční úřad, hlavní vlakové nádraží, České pošty v ulici Nádražní.

Hlavní zastávkou bude v 17 hod náměstí Přemysla Otakara II., kde ochutnáte Cuba Libre, zatančíte si, dozvíte se perličky o rumu Havana Club, odnesete si na památku vlastní fotku z Kuby.

Večer, cca od 21 hod nás najdete postupně v těchto barech: Modrý Dveře – Biskupská 1, Žlutá ponorka – Chelčického 4, Bar Juvel – Průběžná 6

Návštěvníci mohou ochutnat pravou atmosféru Kuby a zatančit si Salsu s pravými Kubánskými tanečníky.

Reklama