649aa33364d6aimage-Ploom-AlwaysOn-8.jpg

Není to dlouho, kdy jste měnili zimní šatník za jarní pak i letní kousky a zjistili jste, že vám nějaké to oblečení přebývá, a zbytečně tak zabírá místo ve skříni? Máme pro vás ideální řešení, při kterém si navíc užijete spoustu zábavy a relaxu.

Od 1.6. 2023 vstupuje na trh novinka ve světě zahřívaného tabáku - zařízení PLOOM X, které přináší jedinečný způsob, jak si vychutnat autentickou chuť tabáku bez spalování, zápachu kouře nebo popela. A právě jedno z Ploom pop up stanovišť bude od 1.7. do 31.8. v Riegrových sadech. Na tomto místě můžete ochutnat výtečné prosecco, blíže poznat párování drinků s Ploom X a vyzkoušet si samotné zařízení. Ochutnat lze různé příchutě drinků jako třeba Máta, Hruška, Berries nebo Tobacco a to vše na míru k Ploom X od Café Bar Pilotů z pražských Vršovic. Kromě milé obsluhy na vás čeká chill out zóna, kde se můžete zastavit a zrelaxovat se.

Pop up bude doprovázet fashion koutek pro dobrou věc. Na tomto místě si můžete nakoupit oblečení z oděvní banky a pořadatelé 100% výtěžku pošlou na projekt neziskové organizace Klub svobodných matek z.s., která již několik let poskytuje komplexní pomoc rodinám samoživitelů z celé České republiky. Přispět můžete také tak, že donesete své oblečení, které bude následně věnováno do oděvní banky. Tam oděvy roztřídí podle druhů a velikostí a rozdělí je lidem v sociální nouzi.

Spojte příjemné s užitečným a vyjdete se během léta do Ploom pop up v Riegrových sadech.

Zařízení Ploom X je k dostání ve 4 prémiových barvách a náplněmi v 6 příchutích.

Více informací v Pop up store nebo na www.ploom.cz.

649aa35a18494image-Ploom-AlwaysOn-9.jpg

Reklama