Večery na střešní terase pod zapadajícím sluncem, polehávání u bazénu, pikniky v parku… Každý z nás má svou představu ideálního letního dne. Ale co je naprosto nezbytnou součástí? Delikátně osvěžující a stylový nápoj v podobě ledové kávy. Abychom svým zákazníkům jejich letní zážitky ještě více zpříjemnili, uvádíme v Nespresso dvě limitované edice kávy, Ispirazione Salentina a Ispirazione Shakerato, speciálně vyvinuté tak, aby byly lahodné v kombinaci s ledem.

Díky dvěma novým směsím, inspirovaným italskou kávovou kulturou, můžete strávit své volné dny, ať již doma či na dovolené, v příjemné osvěžující společnosti. Dvě dobře známé italské receptury, které vám přinášíme, jsou krémová a vyvážená Ispirazione Salentina s plným tělem a  Ispirazione Shakerato, velmi silná směs s aroma hořkého kakaa.
5b35f8e9b79b5obrazek.png
 
Pokud je vaší představou strávit prázdniny stylově a bezproblémově, pak se v centru všeho prázdninového dění bude nacházet náš nový inovativní přístroj pro šlehání mléka Barista. Barista se zcela určitě stane nejlepším přítelem vašim kávám a mléčným variacím. Tento malý chytrý přístroj disponuje možností připravit více mléčných receptur, než kolik je jich na menu vaší oblíbené kavárny. Díky propojení dotykového displeje a mobilní aplikace Nespresso vyberete jednu z mnoha receptur od chladivé ledové kávy po krémové cappuccino nebo dokonce horkou čokoládu. Poté jen stisknutím tlačítka zahájíte přípravu šlehání a necháte Baristu, ať se postará o zbytek!
5b35f9678b9ebobrazek.png

Pro letní dobrodružství na cestách uvádí Nespresso také limitovanou edici cestovní termo lahve Nomad (400 ml) a VIEW Shaker Mini Set (bude prodáván ve speciální nabídce spolu s kávovarem Essenza Mini), který obsahuje 2 sklenice VIEW Recipe, 2 silikonová víčka a silikonové tvořítko na led. Dovolí vám protřepat a promixovat ingredience vybraného nápoje přímo ve sklenici.

Díky Nespresso si nyní naprosto jednoduše vytvoříte dokonalý letní zážitek.
5b35fa035f284obrazek.png

Více informací naleznete zde. 

Reklama