Každé pořádné hřiště musí mít především skluzavku, na které se vaše ratolesti do syta vyřádí, a přesto splní všechny vaše bezpečnostní požadavky. Pompo je společností, která funguje na trhu s dětskými hračkami více než 25 let. A právě u nich si můžete vybrat z velkého množství skluzavek Smoby.

Smoby Skluzavka XL 230 cm s vlhčením
Tato skluzavka je vhodná jak pro dívky, tak pro chlapce ve věku přibližně tři roky. Hodí se jak pro vnitřní, tak i venkovní použití a může se pyšnit délkou skluzu 230 centimetrů. Ke skluzavce je možno připojit hadici s vodou a vlhčit tak skluznou plochu v horkých letních dnech.

6284f106d25a2obrazek.jpg

Prolézačka se skluzavkou 150 cm
Hodí se i pro větší děti, neboť její celková nosnost je 50 kilogramů. Dětská prolézačka Multiactivity Climbing Tower od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vynikající lezecká věž na zahradu, která nadchne a zaujme každé dítě od 2 let. Toto krásné lezecké centrum nabízí 3 lezecké stěny, žebřík s plošinou a skluzavku, které zabaví kluky i holčičky na dlouhá léta. Barevná kombinace červené, zelené a šedé na dětské prolézačce krásně ozdobí vaši zahradu a své zářivé barvy si zachová i po letech používání díky anti UV filtru. Prolézačka pro děti barevně i designově ladí s domečky Smoby, s nimiž vytvoří na zahradě originální hrací centrum.

Prolézačka pro děti je vybavena lezeckými stěnami s množstvím praktických úchytů, které jim usnadňují bezpečné šplhání. Malí horolezci se na vrchní plošinu dokáží vyšplhat ze tří stran a mohou si vybrat ze dvou zelených a jedné šedé lezecké stěny. Stěna na lezení je skvělou přípravou na velké lezecké stěny. Nabízí i dostatečně velké otvory, přes které mohou děti prolézat a podlézat. Součástí prolézačky je také skluzavka s délkou 150 cm, ke které se chlapci i dívky mohou dostat i po žebříku s protiskluzovou úpravou. Skluzavka má tu přednost, že ji během horkých letních dnů snadno proměníte na tobogan, jednoduchým připojením hadice s vodou.
6284f12fc41c3obrazek.jpg

MAC TOYS Skluzavka
Tato speciální vychytaná skluzavka bude hlavní atrakcí každé dětské letní party. Vodní skluzavka disponuje délkou téměř pět a půl metru, což už zaručuje parádní jízdu. Stačí je připojit hadici s vodou a letní zábava plná osvěžení může začít.

6285fe09994beobrazek.jpg

SMOBY Skluzavka Super Mega 2v1
Tohle není jen skluzavka. Je to něco lepšího. Dvě skluzavky v jednom! Pro menší děti je možné postavit skluzavku s délkou skluzu 150 cm, snadno jí však můžete prodloužit až na 375 cm. Hodí se pro děti od tří let bez ohledu na pohlaví.
6284f16e82fdcobrazek.jpg

Více informací o cenách a dalších produktech naleznete zde.

Skluzavkami však zahradní dobrodružství ani zdaleka končit nemusí. Prohlédněte si nabídku krásných a originálních zahradních domečků. Vybírat můžete dokonce ze dvou druhů materiálu.

Plastové domečky si můžete prohlédnout zde.

DOLU Zahradní domeček s okenicemi
Zahradní domeček s okenicemi je připraven pro vaše děti. Dobrodružství může začít! Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Krásné barevné provedení – kombinace modré, žluté a červené barvy je vhodná pro kluky i holky. Domeček má na vchodových dveřích zvonek a kulaté okno, kterým si děti zkontrolují návštěvu, než jí pustí dovnitř. Ve stěnách domečku jsou 2 vstupy pro domácího mazlíčka. Na okně jsou zavěšeny 2 truhlíky na květiny. Vysoká kvalita použitého materiálu a jednoduchá montáž vás nadchne!

6284f1988ab90obrazek.jpg
 
SMOBY Teepee indoor/outdoor 2v1
Teepee je místo na hraní, které milují děti i dospělí. Teepee od značky Smoby je první plastový Teeppee na trhu. Vyznačují se vysokou odolností a moderním designem. Co je důležité? Teepee je vyroben z materiálu odolného vůči povětrnostním podmínkám (jako je slunce nebo déšť), takže si s ním můžeme hrát doma i venku. Díky vysoce kvalitním materiálům se snadno čistí.

6285fe1c5e1d8obrazek.jpg

  • výška 159 cm základna 121 x 127 (cm)
  • výška 183 cm - základna 140 x 147 (cm)

Teepee roste s dítětem a také umožňuje si hrát s dospělým. Má látková dvířka (nastavená na obě výšky) uzavřená suchým zipem. Sada obsahuje také dvě schránky (namontované uvnitř) pro uložení drobných předmětů.

Smoby Domeček na pilířích se skluzavkou
Krásný domeček na kůlech vhodný na hraní s několika kamarády. Má dvě okna s okenicemi, dvířka a žebřík. Vyrobeno z kvalitního, pevného, UV záření odolného plastu.
Rozměry domečku: 98 x 110 x 127 cm, výška kůlů 70 cm.
6284f1e202323obrazek.jpg

Pokud dáváte přednost přírodním materiálům, rozhodně nepřehlédněte dětské domečky ze dřeva. Jejich přehledná nabídka včetně cen je zde.

LESA dřevěný domeček Summer House
Dřevěný domeček na hraní od LESA® je ideální pro kreativní a zábavné hraní ve vaší zahradě. Krásná, moderní a stylová dřevěná herna. Ideální pro děti, aby objevily svůj vlastní svět ve svém vlastním zahradním domku. Playhouse poskytuje perfektní příležitosti ke hře venku i za špatných povětrnostních podmínek. Playhouse je skvělý pro dětské aktivity, narozeninové oslavy ve vlastním zahradním domku. Umožňuje užívat si dobrodružství a může být také použit jako hračka a příslušenství úložný prostor. Hraní s LESA playhouse děti zažijí mnoho krásných okamžiků se svými rodiči a kamarády.
6284f20dbffebobrazek.jpg

LESA dřevěný domeček s houpačkou + skluzavkou
Domečky jsou vyrobeny ze suchého smrkového a borovicového dřeva s FSC certifikací. Domek je vybaven třemi uzavřenými plexiskly, které umožňují dětem hraní v suchém prostředí i za deštivého počasí.  Budete ohromeni, když uvidíte, jak si vaše děti hrají s tímto domečkem. Stráví spoustu času objevováním všech stran tohoto úžasného dřevěného domečku. Dům sám o sobě nabízí dostatek prostoru pro vaše děti, aby pozvaly své přátele do vaší zahrady. Zatímco si někdo hraje v herně, ostatní si mohou hrát na pískovišti, skluzavce nebo houpačce.

Domeček na hraní nabízí dostatek prostoru k pobíhání. Děti mohou popustit uzdu své fantazii. Modulární dům je vybaven 3 uzavřenými okny Perspex, které zajišťují, že si děti hrají v suchém prostředí. Terasa, kde si můžete vychutnat čerstvý vzduch i v deštivém počasí. Police nad vchodem pro uložení dětských věcí, jako jsou hračky. Střecha, která schová terasu před dešťem, umožňuje dětem sundat boty a vstoupit do domu, aby byla hra pohodlnější. Herna je dobře chráněna před povětrnostními vlivy. Domeček na hraní je postaven na 90 cm vysoké plošině, díky které si děti budou hrát aktivněji. 

6285fddaeb918obrazek.jpg
 
Přáli byste si spolu se svými dětmi vyzkoušet zahradní domečky či skluzavky? Pak určitě nepromeškejte naši soutěž!

Soutěžit můžete ZDE

6285fdc1eee29obrazek.jpg