friz.jpg

Počasí začíná pomalu dosahovat třiceti stupňů a jemně perlivý drink s příjemnou chutí je přesně to, po čem většina z vás jistě sáhne, aby se osvěžila. I my v redakci jsme po tomto druhu osvěžení s chutí sáhli a s výsledkem jsme byli velmi spokojeni. Ocenili jsme zejména chuť, možnost zchladit se v parném dni, ale také design malé plechovky, kterou si můžeme vzít téměř kamkoli. 

Jak hodnotí nápoje Avanti Frizzante redakce?

Nelly 

Ačkoli perlivé nápoje nejsou zrovna mým šálkem kávy, je pravda, že k prázdninám, teplému počasí a letním drinkům tak nějak patří. Avanti Frizzante mě ale velice příjemně překvapil. Má totiž jen jemné perlení a zato velice osvěžující chuť. Jednu nebo dvě plechovky s klidem sbalím do malého batůžku a můžu vyrazit na cesty.  

rzero.jpg

Kateřina

Ke správnému pikniku i k letnímu obědu či grilovačce alkohol prostě patří a toto praktické malé, 200ml balení je skladné, dobře se drží a tak jednoduše se nevylije. Frizzante Bianco je lehce perlivý drink s 8 % alkoholu, což není tolik, aby vás to položilo na sluníčku. Naopak, má jen lehce štiplavou chuť a pokud si ho dáte vychlazený, neuvěřitelně vás osvěží. Líbí se mi letní design plechovky s trendy oranžovou. Chuť je velmi jemná a dá se krásně skloubit s džusem nebo jiným nealkoholickým nápojem. V mém piknikovém koši ani na letní grilovačce nikdy nechybí.

rryy.jpg

Marta

Skvělý drink v malé plechovce, který si můžete vzít s sebou kamkoliv jen budete chtít. Ať už do parku na piknik, na cesty nebo třeba na náplavku. Nejlepší ovšem je, když si plechovku vytáhnete z ledničky, kdy je drink krásně osvěžující. Avanti Frizzante má osvěžující chuť.

erzuru.jpg

Zakoupíte ve vybraných prodejnách za doporučenou maloobchodní cenu 44,90 Kč.

Reklama