Letní sety 

Trendová kolekce letních vzorů - letní sety - jsou zajímavé nápaditostí barev, materiálů a kombinací. Najdete zde velkou škálu žabek s excentrickými potisky pruhů, havajských květin, grafik a pop artu doplněnou o plážovou tašku z průsvitných materiálů či módní čepici (bekovku). To vše za skvělou cenu.  

 

 

 

  

 

 

7 barev léta

Ať žije léto! V 7 různých barvách nabízí Baťa pohodlnou obuv do města. Horké dny vám zpříjemní obuv s velmi lehkou podešví se zvýšeným profilem. Kombinujte s textilní taškou v různých barvách.

 

Radost z chůze

 

Vysoce komfortní sandálky do města díky anatomickému tvarování a dobré ohebnosti zajišťují pohodlnou chůzi po celý den.

 

Horká módní novinka

 

Nízké sandálky mezi prsty s rokovými prvky a potisky na stélce. Módní obuv s transparentním vrchovým materiálem ve fluorescenčních barvách oznamuje, že nápaditosti se meze nekladou. Speciální konstrukce podpatku zaručuje pohodlnou chůzi.

                     

Léto fandí platformám

 

Sandálky na platformě v námořnických a etno motivech jsou ideálním doplňkem na večerní procházky.

 

Staňte se námořníkem

 

Toto léto se zamilovalo do pruhů. Proužky jsou dominantní nejenom na obuvi, ale také kabelkách. Kabelky pro příjemné letní chvilky u moře na dovolené i do města.

 

Sportovní prázdniny 

 

Milovníkům pohodlí a sportovních prvků vychází vstříc kolekce zaměřená na sportovní módu. Kolekce nazouváků a sandálů z kvalitních materiálů je sestavena s velkým akcentem na komfort nošení.

 

 

Více na www.bata.cz

 

 

 

 

 

 

Reklama