Zima se pomalu odebrala do nenávratna a první sluneční paprsky nás lákají ven. S přicházejícím jarem se u velké většiny z nás dostavuje i další starost. Anebo spíše radost?  Zkrátka plánování dovolené.

Pobýt alespoň několik dní či týdnů někde mimo domov, navštívit exotické kraje, vykoupat se v moři, prohlédnout si kulturní památky či vystoupat na vrcholky třeba Dolomit je sen mnohých z nás. Bohužel, ne všichni si jej můžeme splnit…

Ale není třeba zoufat. Vaše touhy a přání jsou vám nyní blíže než kdykoli předtím. Nevěříte?

 

Cestovní kancelář FISCHER připravila pro své zákazníky novinku týkající se placení za dovolenou, a tak teď můžete vycestovat kamkoli si budete přát i v případě, že nemáte naspořeno dostatek peněz.

Fischer jako jediná CK na trhu nabízí od 23. března 2004 dovolenou na splátky s  nulovou přímou platbou nebo s  nulovým navýšením. Možnost dovolené na splátky se vztahuje na všechny typy pobytových a poznávacích zájezdů, které Cestovní kancelář FISCHER nabízí. Partnerem,  který  bude zajišťovat financování, je přední společnost splátkového prodeje CETELEM ČR, a. s. Cestovní kancelář FISCHER tak vychází vstříc rostoucímu zájmu veřejnosti o nákup na splátky a poskytuje zákazníkům větší variabilitu v řízení rodinných financí.

 

Proč se k tomuto kroku CK FISCHER rozhodla, vysvětluje její výkonný ředitel Jiří Jelínek:

 

 „Nejnovější službu Cestovní kanceláře FISCHER – nákup dovolené na splátky s nulovou přímou platbou nebo s  nulovým navýšením – nabízíme klientům v souladu s  naší celkovou strategií.  Chceme našim zákazníkům umožnit,  vybrat si lepší dovolenou bez ohledu na momentální finanční situaci.“

 

Nabídka je pro mnoho z nás jistě velmi lákavá. Vždyť každý z nás si potřebuje alespoň jedenkrát za rok pořádně odpočinout a nabrat síly.

 

„Vycházíme vstříc rostoucímu zájmu veřejnosti o nákupy na splátky. Tento trend je jasně patrný například u spotřebního zboží, kterého se v České republice v loňském roce prodalo na splátky o 20 % více než v roce 2002. Předpokládáme, že veřejnost stejným způsobem objeví i kouzlo dovolené, za kterou je možné zaplatit až po návratu domů,“ očekává zájem veřejnosti Jiří Jelínek.

 

A jakým způsobem můžete dovolenou svých snů získat?

 

Způsob nákupu dovolené na splátky s nulovou přímou platbou nebo nulovým navýšením je velmi jednoduchý a cestovní i úvěrová smlouva se uzavírají přímo na přepážce cestovní kanceláře.

 

V případě nulové přímé platby neplatí zákazník při podpisu smlouvy nic. Dovolenou hradí ve splátkách podle splátkového kalendáře, který může být rozložen dle vlastní volby klienta na 5 až 14 měsíčních splátek. 

 

Pokud si zákazník vybere k nákupu dovolené variantu s nulovým navýšením, platí přímou platbu ve výši 10% ceny zájezdu při podpisu smlouvy a zbytek ceny doplatí ve splátkách nejpozději do 3 měsíců od podpisu úvěrové smlouvy.

 

V průběhu  řádného splácení úvěru může klient získat úvěrovou kartu Aura MasterCard Electronic, kterou je možné použít při bezhotovostní platbě za zboží a služby.

 

Zákazníci k uzavření smlouvy potřebují pouze následující dokumenty:

 

·         občanský průkaz,

·         potvrzení o příjmu ze zaměstnaneckého poměru (lze rovněž použít výplatní pásku nebo výpis z účtu, je-li na něm uveden zaměstnavatel),

·         pro zájezdy nad 30 000 Kč i doklad prokazující trvalé bydliště (například výpis z bankovního účtu nebo potvrzení o platbě za odběr plynu či elektřiny),

 

Během čerpání úvěru může zákazník uzavřít pojištění schopnosti splácet (pojištění CARDIF) pro případ nenadálé události.

 

Dovolenou na splátky je možné kupovat ve všech  26 prodejnách Cestovní kanceláře FISCHER po celé České republice.

 

 

Shrnutí výhod nákupu dovolené na splátky s nulovou přímou platbou nebo nulovým navýšením:

 

·         Díky tomu, že klient není limitován momentální finanční situací, může si vybírat z cenově pestřejší nabídky dovolených. 

·         Na dovolenou může klient jet okamžitě bez nutnosti větší finanční  hotovosti.

·         Volné finanční prostředky může klient využít za doplňkové služby přímo v destinaci.

·         Klient může lépe pracovat s rodinným rozpočtem.

·         V průběhu  řádného splácení úvěru může klient získat úvěrovou kartu Aura MasterCard Electronic pro bezhotovostní platby za zboží a služby.

 

 

 

 

Na nejčastější dotazy klientů odpovídá Jiří Jelínek, výkonný ředitel CK FISCHER.

 

 

Pro koho je nabídka dovolené na splátky určena?

Dovolenou na splátky nabízíme především zákazníkům, kteří jsou v zaměstnaneckém poměru. Cestovní kancelář FISCHER jim tak výrazně rozšiřuje možnosti užít si tu nejlepší dovolenou. Díky dlouhodobému splácení si teď kvalitní zahraniční dovolenou mohou dovolit i ti, kteří si na ni dříve nenašetřili.

 

Na které zájezdy je možno tuto službu použít?

Nabídku nákupu dovolené na splátky lze využít na všechny pobytové a poznávací zájezdy z katalogu Cestovní kanceláře FISCHER.

 

Lze využít nákupu dovolené na splátky také v případě last moment zájezdů?

Ano, lze. Nákupu dovolené na splátky lze využít na všechny pobytové a poznávací zájezdy z nabídky Cestovní kanceláře FISCHER, tedy i na zájezdy na poslední chvíli.

 

Je omezena maximální cena zájezdu, při níž je možné využít nákupu na splátky?

Klient si může vybrat libovolný pobytový nebo poznávací zájezd z nabídky Cestovní kanceláře FISCHER, výše poskytnutého úvěru je omezena částkou 80 000 Kč na osobu.

 

 

Jak je to s ručením za úvěr při nákupu zájezdu?

V případě nákupu dovolené na splátky u Cestovní kanceláře FISCHER pro klienta nevzniká žádný požadavek na hmotné ručení. Všechny náležitosti jsou součástí smlouvy mezi poskytovatelem úvěru a klientem.

 

Jak se liší Vaše nabídka od podobných nabídek ostatních cestovních kanceláří?

Náš produkt je co do kvality obsahu, variability nabídky a příznivé ceny na domácím trhu jedinečný.

 

Kde lze pořídit dovolenou na splátky?

Dovolená na splátky je nabízena ve všech 26 prodejnách Cestovní kanceláře FISCHER v České republice.

 

 

 

 

Pokud vás tato skvělá nabídka zaujala a chcete se dozvědět více, navštivte stránky www.fischer.cz nebo www.dovolenazanulu.cz.

V každém případě vám přejeme šťastnou volbu a krásně prožitou dovolenou.

 

 

 

 

 

 

Reklama