shutterstock-504560620.jpg

Foto: Shutterstock

Pokud máte větší prsa

V případě větších a těžších ňader potřebujete dobrou oporu, a proto volte podprsenky s širšími ramínky. Doporučujeme podprsenky s pěnovými košíčky. Jaké jsou nejlepší plavky pro velká prsa, jsme psali již zde.

Pokud máte menší prsa

Nebojte se výraznějších střihů. Zvolte volánky, nabírání nebo módní rukáv. Fantazii se meze nekladou. Pokud chcete dekolt zvýraznit, ale malá prsa jsou pro vás předností – oblékněte se do pestrých barev. V opačném případě pro vytvoření bujného dekoltu vyzkoušejte push-up podprsenky.

Schovat bříško

Odpověď najdete v detailech a barevných kombinací. Vsaďte na pestrý horní díl a jednobarevný spodní. Pozornost tak zůstane na pestrém dekoltu. Velmi módní jsou v posledních letech i kalhotky s vysokým pasem. A nakonec držte se pravidla – chcete-li zdůraznit něco, co je vaší předností, zvolte světlou barvu a naopak, maskujte barvami tmavými.

FotoJetuz.jpg

H&M, 599 Kč Kč / Lisca, info o ceně v obchodě / Astartex, 1 239 Kč / Etam, 819 Kč / Lisca, info o ceně v obchodě

Širší boky

Zde platí stejné pravidlo jako u břicha – pestrý top s aplikacemi a spodní díl v basic stylu. Volte navíc perfektně padnoucí kalhotky. Zda-li jsou vaší pýchou například dlouhé nohy, vyzkoušejte boky „rozbít“ typem high leg.

Jestliže máte dlouhý trup

Zvolte bikinové kalhotky nebo s vyšším výkrojem – typ high leg. Opticky tak prodloužíte své nohy. U horního dílu postupujte spíše minimalisticky a u spodního se naopak nebojte pořádně vyzbrojit.

FotoJetcrr.jpg

Lisca, info o ceně v obchodě / H&M, 949 Kč / Etam, 899 Kč / Astratex, 1 439 Kč

Foto: H&M, Lisca, Astratex, Etam, 
Zdroj: Tiskové materiály Lisca