Léto bez večírků a setkání s přáteli by byla pěkná nuda. Posezení u dobrého jídla a pití prostě k těmto měsícům neodmyslitelně patří. Není nic lákavějšího než představa dobré zábavy, spojené s dobrým pitím a skvělým jídlem.

Klasické táboráky stále více vytlačuje grilování a příprava jídel mnoha chutí a vůní. Masa, saláty a zeleninu různě kořeníme a nakládáme. A to vše by nešlo bez kvalitního koření a marinád Knorr.

Grilování
Koření je neodmyslitelnou součástí každé kvalitní kuchyně. Setkáváme se s ním každý den a přitom je pro nás stále exotickou neznámou. Často nás inspiruje k různým kulinářským inovacím. To vše platí i pro grilování.

Dnes již nejde jen o to, hodit maso na gril. Důležitá je i jeho důkladná příprava. Knorr pro skvělé letní grilování vyvinul novou řadu marinád, které jsou vhodné pro všechny druhy masa. Nyní stačí jen poslechnout vaši chuť a vybrat si ze čtyř originálních variant – Česnekové, Italské, Mexické a Pepř&hořčice.

Příprava je jednoduchá – směs smícháte s olejem, vzniklou marinádou potřete maso a za půl hodiny můžete grilovat, smažit či péct. Výsledek předčí vaše nejlepší očekávání. Dostane se vám maso s chutí koření, která pronikne skrz na skrz.

Pokud vám ani čtyři druhy marinád nestačí, nezoufejte. Knorr myslí i na ty nejmlsnější jazýčky. Můžete vyzkoušet koření z řady klasických Kořenicích mixů v oblíbených variantách Kuře, Mleté maso, Gyros či Ryby.

Máte nějaký osvědčený recept? Napište nám ho jako inspiraci pod článek.

Více informací o dobrotách od značky Knorr najdete na nových stránkách www.knorr.cz