RelaxZavzpomínejte na babiččinu zahrádku. Užijte si léto s rybízem. Ochutnejte novou příchuť sirupu Relax rybíz červený a černý. Nové spojení osvěžující nakyslé chuti červeného rybízu s typicky nasládlým rybízem černým si velice rychle oblíbíte.

Sirup Relax rybíz červený a černý je tím pravým spojením pro letní osvěžení. Sirup můžete využít také do míchaných nápojů, kterým dodá potřebný šmrnc. Vyzkoušet můžete například americkou limonádu. Do vysoké sklenice dejte kompotované nebo čerstvé ovoce a zalijte ho přiměřeným množstvím sirupu. Poté pomalu přilijte pomerančový džus. Na závěr zlehka dolijte sodovkou. Dejte pozor, aby se vám jednotlivé vrstvy nepromíchaly. A tříbarevná limonáda je hotová!

Sirupy Relax jsou výjimečné zejména svým vysokým podílem ovocné šťávy, navíc neobsahují konzervační látky ani umělá barviva. Jsou baleny se speciálním „bezkapkovým“ víčkem, takže na klasické lepkavé lahve od sirupu můžete zapomenout. Ergonomický tvar lahve navíc přesně padne do ruky a umožňuje tak odměřit vámi požadované množství. Značka Relax je prostě zárukou té nejvyšší kvality, která vás nikdy nezklame.

Sirup Relax Rybíz (0,7 L) je k zakoupení v hypermarketech a supermarketech a v běžných obchodních sítích za doporučenou prodejní cenu 59,90 Kč. 

Relax

Reklama