Léto je čas, na který se těšíme celý rok a chceme si ho co nejvíce užít! Teplíčko, slunce, dovolená, čas zábavy a radovánky…. To jsou věci, které máme před sebou! Odpočinek a relaxace, kterou každá z nás potřebuje. Aby bylo letošní léto ještě pohodovější a veselejší, přinášíme vám několik tipů na letní drinky, které určitě musíte ochutnat!!!

Vždyť k létu neodmyslitelně patří zábavné večírky, posezení s kamarádkami či přáteli. A se zábavou je spojeno relaxování a pohoda se skleničkou něčeho, co nám moc chutná.
Ženy na rozdíl od svých mužských protějšků, kteří volí raději něco ostřejšího, mají raději sladké vermuty, vína, šampaňské … prostě vše, co je lehké, sladké a příjemné.

Mezi velmi oblíbené patří vermuty Garrone. Všimly jste si, že v nedávné době změnilo Garrone svůj vzhled a nyní je najdete v nové, originální lahvi???

Tyto vermuty jsou nejen vhodnými a vyhledávanými aperitivy, ale pro svou jedinečnou chuť je můžete  použít jako součást rozličných drinků a koktejlů. Klasikou mezi aperitivy a zároveň nejpopulárnějším vermutem z řady Garrone je Garrone Bianco.
Vyrábí se z vybraných druhů bílých vín nejvyšší kvality, dle původní torínské receptury, která vyžaduje směs alpských bylin a exotického koření. Má světle zlatavou barvu a příjemnou aromatickou vůni.

Jedinečným nápojem svého druhu na trhu v České republice je Garrone Cherry - chuťově zajímavý aperitiv vyráběný z drcených višní maraskino a vyzrálého červeného vína.

Určitě jsme vás dostatečně navnadili, takže pro úplnost vám přinášíme letošní „Letní polibek“ – recept na nový míchaný drink, který si snadno připravíte. Pak už nezbývá nic jiného, než se bavit a vychutnávat jejich lahodnou chuť.

 

Sunny kiss – úžasný letní drink J

 

- 4 cl Garrone Bianco
- 2 cl jahodový sirup
- 15 cl multivitaminový juice

Sklenici naplňte ledem, nalijte sirup a přes led pomalu dolijte v šejkru promíchané Garrone Bianco s multivitaminovým juicem. Ozdobte jahodou a podle chuti přidejte sodu.

 

Více informací o sektech, vínech a vermutech najdete na pěkných stránkách  http://www.garrone.cz 

Reklama