Léto a zmrzlina k sobě neodmyslitelně patří! Kdo z nás nezná horké odpoledne a chuť na něco studeného, lahodného, osvěžujícího... prostě chuť na jedinečný pokrm, kterým je zmrzlina!

Zmrzlinu milovali naši předkové, kuchaři a mistři cukráři se předháněli v tom, kdo ji bude mít ještě více lahodnou, jemnou, plnou smetany či v chutích, které ještě nikdo nezná.

Jít v neděli na dort a zmrzlinu byla tradice. Tak moc si ji všichni oblíbili. Dnes si dáváme zmrzlinu v cukrárně, kupujeme si ji na ulici, nosíme si ji domů a vychutnáváme si ji se svými blízkými. Protože víme, že chutná každému. Málokdo odolá pokušení ji ochutnat a nesníst.

Protože nastává čas léta, tedy doby, kdy po zmrzlině toužíme ještě více než jindy, přinášíme vám skvělý tip na zmrzlinu Big Milk od Algidy!

Máte rádi zmrzlinu, která má lehkou smetanovou příchuť? Je zmrzlina pro vás pokušením, kterému neodoláte?

Dopřejte si ten požitek a ochutnejte novou nadýchanou, lahodně krémovou zmrzlinu Big Milk od Algidy. Big Milk je pořádný kus zmrzliny plné mléka s kapkou smetany.

Pro ty, kteří si chtějí dopřát zmrzlinu Big Milk kdekoli, jsou tu tři příchutě nanuků, které mají tu správnou velikost, aby osvěžily, potěšily a vzaly chuťové pohárky na lahodně smetanový výlet. Pochutnat si tak můžete na vanilkovém nanuku Big Milk s čokoládovou polevou, ovocnou polevou nebo bez polevy - je to jen na vás.

Na pořádné domácí mlsání s rodinou i s přáteli je tu pro vás Big Milk ve vaničkách. Ten je také k dostání ve třech smetanových variantách: čokoládová, ovocná a vanilková.

Zmrzlinu si můžete dopřát ve třech variantách na dřívku i ve vaničce

  • Big Milk VanillaBig Milk

Úžasně krémová a nadýchaná zmrzlina plná mléka s kapkou smetany. To je Big Milk Vanilla, potěší všechny milovníky jemných smetanovo-vanilkových příchutí.

  • Big Milk Big Milk Choco

Úžasně krémová a nadýchaná zmrzlina plná mléka s kapkou smetany, navíc v kakaové polevě. Je ideální pro ty, kteří mají oblíbenou nanukovou klasiku.¨

  • Big Milk Big Milk Fruit

Úžasně krémová a nadýchaná zmrzlina plná mléka s kapkou smetany, navíc obalená v ovocné jahodové zmrzlině. Zmrzlinové potěšení pro vyznavače krémových ovocných kombinací.

Zmrzlinu Big Milk vyzkoušejte a oceňte její jemnou a lehkou smetanovou chuť!

Více informací najdete na www.bigmilk.cz

Reklama