Těšíte se, až si o víkendu nebo na dovolené uděláte hezký večer s rodinou nebo přáteli, a přemýšlíte, čím je pohostíte? Třeba vám přijdeme vhod s naším tipem.

V letních měsících není nutné, aby hostitelka trávila dlouhé hodiny v kuchyni a chystala složitá jídla. Teplé večery přímo svádějí k tomu, posedět venku pod otevřenou oblohou a ani tehdy se nemusíte zříkat všelijakých dobrot, které k takovému posezení patří.

 

Stačí mít gril, zásobu dřevěného uhlí, různých druhů masa, klobásek a dalších laskomin, dostatek fantazie a také chuť vyzkoušet něco nového.

Firma Kand nyní přichází s novými výrobky, které mohou přispět k všeobecné pohodě při vydařené grilovací party.

Vyberte si z výrobků firmy Kand ty, které nejvíce vyhovují vašim chuťovým požadavkům.

Nabídka je opravdu široká a určitě nebudete zklamáni.

Posuďte sami.

 

Nefalšovaný požitek vám poskytne lahodný křen s exotickou příchutí kari. Pokud se chystáte grilovat ryby, drůbeží maso či si chcete smlsnout na nějakém ostrém indickém pokrmu, rozhodně si v obchodě kupte skleničku Křen kari od firmy Kand.

 

Máte raději hovězí maso, šunku, asijské pokrmy či plody moře? Tak rozhodně vyzkoušejte Křen wasabi. Tento pikantní křen, obohacený o japonské zelené koření Wasabi chuť pokrmů ještě zvýrazní.

 

Dresink hořčicový je zase lahodný smetanový dresink ochucený delikatesní hořčicí, který vytváří nezapomenutelnou chuť. Ideální do salátů se šunkou a sýrem. Výborně chutná i s opečenými bramborami.

 

Pokud dáváte přednost tradici, doplňte svou spíž o Hořčici sladkou. Tato bavorská hořčice sladké chuti vám dozajista zachutná při přípravě bílých mas a uzenin.

 

Za vyzkoušení rozhodně stojí i hořčice bavorská Bavorská specialita. Dokonale dokresluje chuť potravin. Ideální k uzeninám.

 

Vynikající je i Hořčice francouzská. Dokonalé sladění celých zrn černé a bílé hořčice. Výborná jako příloha k pečení, do salátů i jako přídavek do omáček. Vskutku vynikající.

 

Vašim salátům, pečeným i vařeným jídlům zase dodá jedinečnou a delikátní chuť Hořčice bylinková. Nebojte se experimentovat a výsledkem budete určitě potěšeni.

 

Jestliže patříte mezi milovníky ostrých jídel, uspokojí vás Hořčice extra ostrá. Je ideální k pečeným a vařeným masům, nebo jako přídavek do omáček. Má vynikající chuť.

 

Už se vám sbíhají sliny? Tak neváhejte a zakupte si výrobky firmy Kand. Vaše posezení u grilu s přáteli se pak stane večerem, na který budete dlouho vzpomínat. Protože – a to jistě uznáte také – lahodné, skvěle připravené pokrmy jsou zárukou spokojenosti nás všech. A zapojit do přípravy fantazii a vyzkoušet něco nového se jenom vyplatí. Přejeme vám dobrou chuť.

 

 

Více informací nalezenete na www.kand.cz

 

 

 

 

Reklama