O tom, jestli a jak se opálíme nebo spálíme, rozhoduje řada faktorů: náš fototyp, denní i roční doba, ale také vlnová délka UV záření. Právě podle ní se to, se kterým se na Zemi běžně setkáváme, dělí na dva typy – UVA a UVB.

Ráno a odpoledne ve slunečních paprscích převažuje UVA záření, díky kterému přechodně zhnědneme – ale také nám rychleji stárne kůže. Kolem poledne (přibližně mezi 11. a 15. hodinou) zase převažuje typ UVB. Je intenzivnější a může i za to, že se spálíme. Striktně ale jedno od druhého oddělit nemůžeme, je potřeba se vždy chránit proti oběma typům.

Platí to jak pro tělo, tak pro tvář: tu pomůže chránit dekorativní minerální kosmetika Annabelle Minerals. Zcela přírodní složení zahrnuje oxid zinečnatý a oxid titaničitý, které působí jako přirozené filtry jak proti UVA, tak proti UVB paprskům. Všechny make-upy mají SPF 15 a krycí make-up dokonce SPF 30. Zároveň pleť nezatěžují a přežijí vlhko i vysoké teploty. Ideální pro slunečné dny!

Rozjasňující minerální make-up
5b0e768b63131obrazek.png

Kromě přírodních UV filtrů obsahuje pouze pigmenty a slídu. Pleť tak sjednotí a zároveň projasní, aniž by na ní tvořil neprostupnou vrstvu. Krytí si můžete snadno upravit podle potřeby, sypký make-up se dá nanášet na sucho i na mokro. Hodí se i pro unavenou pleť, kterou přirozeně prozáří; navíc vyrovná jemné vrásky, nedokonalosti a barevné nerovnosti. Rozjasňující make-up má SPF 15.
 
Transparentní rozjasňující pudr

S make-upem tvoří účinné duo: zafixuje ho, aniž by pleť nepřirozeně zmatnil. Naopak vyčaruje rozzářený, svěží vzhled, který je na léto ideální. Stejně jako make-up je založený zejména na přírodních oxidech, které slouží i jako UV filtr, a rozjasňující slídě. O sametově hebký finiš a vyhlazenou pokožku se pak stará hedvábí a kaolin.

Minerální oční stíny
5b0e7755dfd51obrazek.png

Nejen před sluncem ochrání citlivá víčka oční stíny v neutrálních, pastelových i zářivých odstínech. Krásně drží, nesypou se a mají buď hedvábně saténový, nebo perleťově třpytivý efekt. Všechny odstíny jsou silně pigmentované a dají se použít na mokro i na sucho: v létě nezklame třeba levandulový odstín Lavender nebo chrpově modrý Cornflower.

Oční stíny v barvě chrpy Cena 211 Kč

Jílové oční stíny

Nová řada má inovativní složení, které kombinuje všechny výhody klasických stínů s pečujícími a zklidňujícími vlastnostmi přírodního jílu. Hodí se i pro alergičky, majitelky citlivých očí nebo nositelky kontaktních čoček. Vybírat můžete z deseti osvěžujících odstínů – letní náladu nejlépe navodí žlutooranžové odstíny Ice Tea a Lemonade, fialkový Milkshake nebo Margarita v intenzivní a univerzálně slušivé barvě marsala.

Minerální Make-up se hodí pro všechny typy pleti, unavenou pleť navíc krásně prozáří a vyrovná jemné vrásky a nedokonalosti. Rozjasňující make-up má SPF 15, Krycí make-up má SPF 30.
5b0e77741ea6eobrazek.png

Cena: 241 Kč

Jílové oční stíny: Všech deset odstínů z jílové kolekce má zářivý finiš hedvábnou texturu, která umožňuje snadné nanášení i kombinování. Na víčkách vytvoří matnou nebo saténovou vrstvu a vyhladí je, aniž by dráždily oči a oční okolí.

5b0e76e61e61eobrazek.png

Cena: 241 Kč

Více informací o Annabelle Minerals naleznete na www.annabelleminerals.cz 

Reklama