Pomůže vám zhubnout do plavek, poradí, co uvařit k večeři, naplánuje nejrychlejší cestu na dovolenou nebo zažene nudu při čekání u kadeřnice. A navíc vám může ladit k barvě kabelky nebo laku na nehty! Jmenuje se Vodafone 858 Smart a je nejlevnějším chytrým telefonem na trhu.

Vodafone smart

Vodafone smartUž dávno neplatí, že pro smartphone se musí sáhnout hluboko do kapsy. Vodafone 858 Smart stojí v 2 577 korun a pokud si ho zákazníci pořídí s tarifem, mohou ho získat ještě levněji. Vodafone začne tenhle praktický chytrý telefon prodávat od prvního července a vybrat si budete moct černý nebo bílý.

Tím ale výběr barevných variant zdaleka nekončí, zakoupit si můžete i řadu dalších krytů. Stačí si do internetového prohlížeče zadat adresu http://vodafonesmart-mydesign.com/ a můžete vybírat ze šesti kolekcí a více než šedesáti barevných krytů. Pokud máte speciální přání a chtěli byste na telefonu mít obrázek svého čtyřnohého miláčka, fotku západu slunce z dovolené nebo speciální vlastnoručně namalovaný vzor, je to snadné. Během pár kliknutí si můžete vytvořit vlastní design krytu podle svého vkusu.

Jako každý chytrý telefon vám i Vodafone 858 Smart umožní stahovat tisíce užitečných aplikací, které vás budou bavit i vám pomáhat. Pokud se smartphony teprve začínáte a nejste si jistí, že se ve světě aplikací vyznáte, má pro vás tento malý telefon s operačním systém Androdid skvělého rádce. Přímo v telefonu najdete aplikaci Updates, která Vodafone smartobsahuje seznam vybraných doporučených aplikací, které jsou bezpečné a prověřené. Díky Updates je snadno nainstalujete i aktualizujete.
Vodafone 858 Smart je ideálním strojem pro také dospívající ratolesti. Díky tomuto chytrému mobilu je otázkou dvou vteřin dostat se na Facebook a i o prázdninách sdílet s kamarády zážitky i fotky cest. Ti, co vyrážejí třeba na vodu nebo jiný výlet s partou kamarádů, ocení jistě také aplikaci Dlužnícek, kterou si mohou snadno a zdarma stáhnout. Zná to každý: někdo zaplatí za jízdenky na vlak, někdo za večeři, někdo za vstupné na koncert. Aplikace Dlužníček snadno spočítá kolik má kdo komu zaplatit, aby se vše vyrovnalo, a také poradí, kdo má platit další rundu, aby bylo vyrovnání nejjednodušší. Pokud tedy nebylo letošní vysvědčení právě katastrofou, je tento malý chytrý pomocník ideálním dárkem za celoroční školní snahu.
Samozřejmou součástí Vodafone 858 Smart je také fotoaparát a jako bonus získá každý zákazník automaticky s telefonem paměťovou kartu 2 GB, aby měl fotografie rovnou kam ukládat.

http://www.vodafone.cz/eshop_both/eshop/akcni_nabidky/vodafone-858.htm

 

 

Reklama