le.jpg
Nový způsob hry s LEGO VIDIYO

LEGO VIDIYO spojuje fyzické prvky hraní s kostkami LEGO®, hudbu a rozšířenou realitu, čímž podporuje kreativitu dětí. Každý produkt je navržen tak, aby ho bylo možné naskenovat do aplikace VIDIYO, kde produkt spolu s minifigurkami LEGO ožije. Následně lze v aplikaci vytvářet fascinující videoklipy s nespočtem možností a efektů. Kreativitě se zde meze v žádném případě nekladou.

Universal Music Group navíc neustále aktualizuje a přidává do aplikace VIDIYO skladby umělců z celého světa. Každá skladba intuitivně funguje se všemi BeatBity, což dětem poskytuje tvoření bez hranic.
60c1d05d418d3blobid0.jpg
Kostku po kostce ke stylovému pódiu
Největší novinkou je pět zbrusu nových modelů pódií, které doprovázejí různé žánry BeatBoxů. Nová pódia zahrnují Candy Castle Stage, Robo HipHop Car, K-Pawp Concert, Punk Pirate Ship a v neposlední řadě Boombox, který se otevírá a odhaluje tak nastavení pódia, které je ideální pro velkolepá vystoupení a zábavu na cestách jako každý klasický kazeťák. Každý model pódií poskytuje dětem nejen fyzické kulisy pro jejich hru, ale zároveň odemyká i digitální pozadí a reproduktory, které si můžete přizpůsobit ve svých hudebních videích.
60c1d05d5b3fdblobid1.jpg
Nové pódium: Boombox

Nové BeatBoxy plné zábavné akce
Druhá řada představuje fanouškům dva nové BeatBoxy – Metal Dragon a Folk Fairy. Každý z nich obsahuje minifigurku představující jiný hudební žánr, dva unikátní BeatBity (které najdete pouze v těchto konkrétních BeatBoxech) a 14 náhodně vybraných BeatBitů, díky kterým lze do videí přidávat další speciální efekty.

Děti mohou s novými BeatBoxy vytvářet nová hudební videa, ale také přidávat postavy do svých stávajících kapel nebo vytvářet nové kapely s libovolnou kombinací postav z osmi BeatBoxů – kdo říká, že nemůžete mít kapelu Monster Metal s kytaristou Pirate Punk a zpěváky Fairy Folk? Všechno je možné s trochou fantazie. Nové BeatBoxy otevírají ještě více příležitostí ke kreativitě s širší škálou oblečení a stylingu, obalů alb, audiovizuálních efektů a tanečních kreací!

bebe.jpg

Noví členové kapely rozehrají dětskou kreativitu 
Do sestavy se přidává také dvanáct nových Bandmates, z nichž každý přichází s jedním unikátním BeatBitem a dvěma náhodně vybranými BeatBity. Každý BeatBit nabízí dětem nový způsob přizpůsobení jejich videí přidáním překvapivých a unikátních zvratů – od Alien Plants po zvuky akustické kytary, a dokonce i tančící plameňáky. Možnosti jsou nekonečné a žádná dvě videa nejsou stejná!
60bf7787a52a1obrazek.pngS přidáním těchto scénických modelů pódií, BeatBoxů a Bandmates je nyní k dispozici 134 speciálních efektů BeatBitů, které si děti mohou přidat do své sbírky, aby vytvořily ta nejúžasnější hudební videa, jaká si dokážou představit.
60bf7bfcb1355obrazek.png

Úplný seznam BeatBoxů, Bandmates a modelů pódií, které byly představeny, čítá:

  • 43108 Bandmates (124 Kč)
  • 43109 Metal Dragon BeatBox (499 Kč)
  • 43110 Folk Fairy BeatBox (499 Kč)
  • 43111 Candy Castle Stage (769 Kč)
  • 43112 Robo HipHop Car (769 Kč)
  • 43113 K-Pawp Concert (1 299 Kč)
  • 43114 Punk Pirate Ship (1 849 Kč)
  • 43115 The Boombox (2 599 Kč)

Nově představené BeatBoxy a modely pódií jsou dostupné od 1. června. Noví členové kapely, Bandmates, budou k dostání od 1. října.

Pro více informací o nových produktech navštivte www.LEGO.com/vidiyo.  

Reklama