5cf65762a4c85obrazek.png
Léto má jednu velkou výhodu, můžete minimalizovat vše, co máte na sobě a ráno doslova skočit do prvních šatů, které se vám objeví pod rukou. V šatech se budete cítit vždy skvěle – nám ženám sluší ze všeho nejvíce, můžeme je opravdu nosit v každém věku, s jakoukoliv barvou na vlasech nebo jako vyznavačka jakéhokoliv módního nebo životního stylu. Šaty jsou fajn, a tak je noste dle libosti od pondělí do neděle. A co víc, letos je opravdu z čeho vybírat!

Zásah do přírodního

sala3.jpg

Len, len a zase len. Geniální přírodní materiál, který vám v letních horkých měsících rozhodně ve skříni nesmí chybět. Nákup kvalitního oblečení z přírodních materiálů jako je právě len, není nikdy špatné rozhodnutí. Naopak. Na těle je příjemný, dokonce umí chladit, a navíc vypadá luxusně. Třeba takové lněné zavinovací šaty jsou do práce jako stvořené.

Flower power
sala2.jpg

Květů, květinek, kytiček… těch není nikdy dost. Pokud toužíte do svého oblékání přinést trochu té romantiky, vsaďte na květinový potisk.
Ženy s větším poprsím nebo křivkami by měly spíše volit jemnější a drobnější kvítky, naopak odvážné holky, vysoké nebo s malou velikostí, ty se mohou odvázat a obléknout tuto módní louku klidně od hlavy až po paty.

Zapomeňte ale na mini délky, naopak trendy je midi délka, tedy ta do půlky lýtek, krátký rukávek, zapínání na knoflíky nebo volné rozevláté střihy.

Sexy košilka
sala4.jpg

Pokud vás baví trend negližé, jemných saténových topů a dlouhých košilek, můžete jásat, protože i tuto sezonu jsou to pravé ořechové. Ale pozor, toto sexy pyžamko je opravdu sexy, a tak jeho nošení vyžaduje pořádnou dávku citu. Nebojte se pod takové „hambaté“ šaty vzít bílé nebo černé tričko, anebo se alespoň zahalit džínovou nebo koženou bundičkou.

Aby bílá bílá byla
sala1.jpg

Barva něžnosti – bílá – k létu neodmyslitelně patří. Na rozdíl od černé tolik neláká sluníčko, krásně ladí s opálenou pokožkou a opět je to barva, která bude slušet každé z nás.

Při výběru sáhněte klidně opět po lnu, který je zmíněný výše, anebo po krajce či jemném prošívání. Pozor si jen dejte na poloprůhledné materiály, ať zbytečně neukazujete spodní prádlo. A k tomu platí jediné pravidlo – pod bílé šaty jedině kalhotky a podprsenku v tělové barvě.

Dobrý den, ramena ven
sala5.jpg

Říká se, že na ženách je několik sexy partií. A prsa a zadek to nejsou. Jedná se o odhalené kotníky a holá ramena. A právě ta ramena venku jsou opravdu v kurzu. Je jedno, zdali si obléknete maxi šaty až na zem nebo decentní midi délku, holá ramena a kus zad jsou to, oč tu letos běží.

Také si přečtěte:

Reklama