Jako prevence je ideální pravidelné užívání probiotik, která zharmonizují naši střevní mikroflóru. Ptáte se proč? Protože střeva jsou největší imunitní orgán našeho těla, ve kterém se nachází 70 % imunitních buněk. Vyzkoušejte například novinku Pastelly.

Pastelly.jpg

Tekutý postbiotický koncentrát Pastelly je revoluční novinka vyvinutá českými vědci a svým složením je ideální. Obsahuje 10 kmenů prospěšných bakterií, které pečují o rovnováhu naší střevní mikroflóry, a zároveň mnoho vlákniny, tedy „potravy“ právě pro tato probiotika. Navíc má tekutou formu, takže se snadno užívá a rychle dostane tam, kde má působit. Je bez laktózy, lepku i cukru a vhodný pro vegany. Chutná po višních a lahvička zajistí měsíční kúru. Každý den jednu lžíci a brzy poznáte změnu.

Nerovnováha v zažívacím traktu může vést také k řadě vážných problémů, například alergiím, bolestem hlavy či gynekologickým obtížím. Ve střevech totiž začíná až 95 % nemocí. Dnešní doba je hektická a každý nemá možnost změnit jídelníček a celý svůj životní styl. Proto jsou tu různí pomocníci ve formě doplňků stravy, které nám pomáhají udržet ve střevech optimální podmínky, tzv. mikrobiom.

Nová česká značka Pastelly se zaměřuje na produkty podporující imunitní systém a zlepšující kvalitu života. Vyvíjí je a vyrábí v České republice. Tak jako pastelky mají mnoho barev a odstínů, Pastelly nabízejí již několik produktů a portfolio se neustále rozrůstá. Velkou výhodou je jejich symbióza, propojení vlákniny, probiotik, postbiotik, vitaminů, minerálů.

pastely1.jpg

Dalším důležitým pomocníkem aktivního člověka je kolagen. Ať už pro posílení pohybového aparátu, po úrazu, velké fyzické námaze nebo pro zlepšení kvality vlasů a pleti. Pastelly Collagen Rich je jedinečnou směsí hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové, zinku, biotinu, selenizovaných kvasnic, vitaminů D, C a kyseliny pantothenové. Má vysoký obsah vlákniny a tekutá forma s příchutí grapefruitu usnadňuje vstřebávání a dávkování.

Pastelly jsou jednoduchým řešením, jak rychle zlepšit fyzickou i psychickou kondici.

Zkuste je a „žijte s lehkostí“!

pastelytabul.jpg

 

Reklama