Boty na vysokém podpatku jsou krásné, prodlužují nohy, a my ženy je zbožňujeme. Hodí se snad ke všemu, co máme v šatníku. Velmi oblíbené jsou také botky na klínku, a jaké se budou letos nosit? Přinášíme vám malou módní inspiraci, jakými kousky si oživit botník.

kliny

botySamozřejmě že pro denní nošení volíme boty, ve kterých vydržíme bez problémů celý den. Já mám například několik párů bot s podpatky, a většinou jsem dávala přednost pohodlným balerínám nebo sandálkům.

Teprve až nedávno jsem si obula po delší době podpatky, a to se děly věci! :) Nejen že jsem se cítila krásně žensky, ale dokonce se za mnou otočilo pár osob mužského pohlaví... Co si budeme povídat, podpatky dělají s ženským tělem divy!

Podpatky a boty na klínku hlavně zeštíhlují. A jaké typy bot s podpatkem pro letní sezonu vybrat? Dojem uděláte s elegantními sandály s „T“ páskem přes nárt v ušlechtilé černé nebo tělové barvě, ale ženské srdce dokáže rozbušit ještě rychleji i trendová obuv s ostrými výkroji či letní sandály ve zlaté barvě! A kdo by řekl, že boty na klínku jsou tak pohodlné?

A jak to máte s podpatky vy, milé čtenářky, nosíte je ráda? Vybrala jsem několik modelů, které by se vám mohly líbit:) Inspirujte se v naší fotogalerii:

 

 

 

Reklama