Léto se blíží mílovými kroky a vy přemýšlíte, kam že bude letos nejlepší vyrazit za koupáním? Preferujete aquaparky, rybníky, přehrady nebo snad odpočinek u moře? A co takhle nejezdit nikam? Vždyť relaxovat u vody můžete snadno i na vlastní zahradě!

Bazén k létu patří, ocení ho děti i dospělí

Bazén je zkrátka základem vašeho pohodového léta a vodní plochu přímo na zahradě ocení každý člen rodiny. Děti se díky bazénu zabaví v době prázdnin, když zrovna musí zůstat doma, zůstávají navíc na zahradě a tudíž stále na očích. Dospělým pak přijde vlastní osvěžení nejvíce vhod třeba po odpoledním návratu z práce. Poskakování v zácpě po ucpaném výjezdu z města ubíhá daleko rychleji, když se člověk může těšit na chladivou vodu jen pár kroků za garáží. A co teprve víkendová ranní rozcvička v podobě několika temp před venkovní snídaní? Dokážete si představit příjemnější start dne?

Větších či menších prodejců bazénů najdete dnes v Česku spoustu. Jak se ale v nepřeberné nabídce vyznat? Vyplatí se dodržet jedno pravidlo - spolehnout se na zkušenosti, a to jak se samotným prodejem bazénů, tak s jejich výrobou, montáží i následným servisem a údržbou. Díky takto integrovaným službám se dokážete vyhnout problémům a získáte i spolehlivého partnera pro budoucí servis a údržbu.

Mountfield nejsou jen sekačky, v bazénech se řadí na absolutní špičku

Podobně komplexní služby u nás nabízí třeba Mountfield. Že máte Bédu Trávníčka spojeného spíše se sekačkami a kolem štěstí? Nenechte se zmást! Mountfield má na svém kontě už přes 300 tisíc postavených bazénů, což ho v Česku řadí na absolutní špičku daleko před konkurencí. Zakládá si na osobním přístupu ke každému zákazníkovi - pokud kontaktujete bazénového specialistu přes internetové stránky nebo třeba na nejbližší z 56 českých prodejen, přijede osobně “obhlédnout” vámi vybrané místo, doporučí nejvhodnější bazén a vytvoří vám nabídku přímo na míru. Bazény v Mountfieldu přímo vyrábí a můžou si tak být jisti jejich kvalitou, na kterou poskytují záruku od 7 až do 30 let.

A co víc, ve svém výběru se rozhodně nemusíte omezovat na jeden typ bazénů. Každému prostředí, každé zahradě vyhovuje jiné konstrukční řešení. Keramické bazény budou skvěle pasovat k rodinnému domu, sklolaminátové ocení příznivci perfektního designu, kompozitní zase vyniknou použitými materiály a precizním zpracováním s prodlouženou zárukou. Právě kompozitní bazény Fort Wayne a Métropole navíc umožňují modelaci ušitou na míru vašim představám.

Samotnou koupí bazénu ale celá věc nekončí. Mountfield vám bazén postaví, zpracuje možné varianty zastřešení a doporučí nejvhodnější příslušenství pro údržbu i pro zábavu. Pokud pro svůj bazén zvolíte zastřešení, které z hygienických i bezpečnostních důvodů volí stále více rodin, můžete si z nabídky Mountfieldu vybrat variantu podle svých možností a potřeb - od méně nákladných přenosných zastřešení až po moderní a prostorově nenáročná lamelová zakrytí nebo posuvná zastřešení v mnoha velikostech i provedeních. Pro výrazné prodloužení koupací sezóny můžete využít tepelná čerpadla, pro pohodlnou údržbu pak robotické vysavače, které bazén vyčistí úplně samy.

A když už vám na zahradě bude stát bazén, proč nepřidat třeba protiproud pro kondiční plavání, chrliče vody nebo skokanské prkno? I rodinný bazén může mít dostatečnou hloubku pro bezpečné skákání! Jako zákazník Mountfieldu můžete čerpat i nejrůznější výhodné nabídky, jako jsou například komplexní servisní balíčky, kdy vám technici přijedou bazén zazimovat nebo naopak na jaře připravit na koupací sezónu.

Načerpejte inspiraci přímo na prodejně nebo na webu

Inspiraci můžete načerpat přímo na prodejnách, kde si můžete prohlédnout bazény “na živo” včetně zapojených technologií, i na nových stránkách www.bazeny.mountfield.cz. Tam kromě kompletních informací o bazénech, zastřešeních a příslušenství najdete i fotografie a popisy několika desítek již realizovaných bazénů po celé České republice včetně zkušeností jejich majitelů. I mezi nimi určitě najdete ten, který by se hodil zrovna na vaši zahradu. Zároveň si rovnou můžete prohlédnout možnosti úpravy okolí bazénu (terasy, dlažby nebo třeba solární sprchy a vířivky) a vybrat si některého z prověřených dodavatelů, u kterých díky partnerství s Mountfieldem získáte výrazné slevy.Tak zapátrejte v nabídce Mountfieldu, věřte, že vhodný model se najde pro každou zahradu. Vždyť nejkrásnější pohled na léto je právě z vody vašeho vlastního bazénu!

Reklama