Letní měsíce už nám téměř klepou na dveře a spolu s nimi přichází období příjemných večerních posezení a mejdanů, ať už v doprovodu něčeho dobrého k pití, zdravých pochutin či tónů oblíbené hudby. Každá situace potřebuje své.

Společnost Philips Vám nyní představuje stolní gril, který můžete využít jak venku, tak třeba v zimní zahradě nebo i uvnitř domu nebo bytu, když se nás letní počasí rozhodně pozlobit deštěm či větrem...

Zkuste stolní gril, bude se vám líbit!

grilStolní gril Philips HD 4419 nabízí silnou vysokoteplotní grilovací desku s žebrovanou i rovnou plochou o celkovém rozměru 300 x 370 mm. Odnímatelný nastavitelný termostat umožňuje nastavit správnou teplotu pro různé požadavky při grilování. Díky své malé výšce lze gril velmi jednoduše skladovat i ve svislé poloze. Pro větší bezpečnost je tento nový stolní gril vybaven automatickým vypínačem, tepelně izolovanou rukojetí a protiskluzovými ploškami zabraňujícími nechtěnému sklouznutí.

Během používání pak jistě zákazníci ocení fakt, že všechny části kromě odnímatelného nastavitelného termostatu lze mýt v myčce nádobí.

Součástí balení je i praktická stěrka pro obracení, míchání a odebrání jídla.

  • Orientační maloobchodní cena je 2 499 Kč

Pro více informací a nabídku dalšího zboží se můžete podívat na www.philips.cz

Reklama