Na konci května dorazilo léto. V horkých dnech čekáme prosebně na každý závan chladivého vánku, ale vzduch se ani nehne. Horko, které začíná být téměř nesnesitelné, nás láká vyndat ze skříně plavky a vyrazit na koupaliště. Jenomže také jste tento horký víkend, kdy jste se v tomto roce poprvé chtěla vysvléct do plavek, zjistila, že ty loňské plavky jsou nudné a že byste si zasloužila nové podle poslední módy?

Letošní „módní“ léto přineslo záplavy barev – vybere si proto každá. Stačí se zaměřit na barvu, která vám nejvíce sluší. Nejaktuálnější módní barvou zůstávají růžová, módní jsou také baklažánová, barvy země – především béžová a klasická kombinace černé a bílé.

Aktuálním hitem zůstaly i letos bikiny. Velký hit loňského léta – bikiny s tvarem trojúhelníku – bude i letos na plážích převládat. U podprsenek se letos nosí nejen špagetová ramínka, ale i o něco širší a pohodlnější ramínka.

Z kolekce OTTO doporučujeme:

Střih push up je oblíbený nejen u spodního prádla, ale také u plavek. Košíčky vypodložené vyjímatelnými vycpávkami zajistí perfektní dekolt. Push up provedení plavek zvedne sebevědomí především těm ženám, které touží po větším a pevnějším poprsí.

Každá žena by měla dbát při výběru plavek na to, aby si vybrala takový střih, který dá vyniknout jejím přednostem a potlačí nedokonalosti. Výběr plavek v kolekci OTTO je tak široký, že pomocí jednotlivých modelů můžete opticky ovlivnit velikost svého poprsí, schovat širší boky nebo zeštíhlit pas.

Módní designéři OTTO nezapomněli ani na ženy, které chtějí schovat problematické partie. Pro tyto ženy jsou vhodné celé plavky s korzetovou vsadkou, které zaručeně vylepší vzhled ženské postavy.

Pro plavání se nejlépe hodí celé plavky sportovního střihu . Postava v nich vypadá vždy hezky a neomezují vás ve chvíli, kdy se věnujete svému oblíbenému sportu.

Věříme, že si v kolekci OTTO najdete plavky podle vašeho vkusu. Na celý sortiment se můžete podívat ZDE

Užijte si nikým a ničím nerušený odpočinek, příjemné koupání a těšte se s námi na letní dovolenou.

Váš Kristián, módní poradce OTTO
www.otto-zasilatelstvi.cz

Reklama