Jestli jste alespoň jednou přikývly, tak Vám nabízíme jedinečnou příležitost. Ve spolupráci s nově otevřeným Aparthotelem Šumava 2000 jsme pro Vás připravili netradiční víkend na Šumavě plný pohybu, relaxace, zajímavého povídání a dobrého jídla.

Hledali jsme vhodné místo v lůně přírody, které by také nevyplenilo vaši peněženku a sjednali jsme skvělou cenu – o celých 1 000 Kč/osobu levnější.

Využijte příležitost a nechte se chvíli rozmazlovat, neb hotel je v termínu od 13. 6.-15. 6. 2003 rezervován pouze pro čtenářky Ženy-in. Minimální počet účastnic, pro který hotel vytvořil příjemnou cenu, je 20. (Více čtěte v podmínkách - proklik dole pod článkem).

Čtenářky, které si pobyt vyberou, se přihlásí rovnou do formuláře Aparthotelu Šumava 2000 proklikem dole pod článkem. Pokud si chcete hotel prohlédnout, podívejte se na jeho internetové stránky Sumava2000.cz

Zní to lákavě? Přečtěte si podrobný program (proklik dole pod článkem na slově Ceník) a podívejte se, kde se akce koná.

Ještě jednou připomínáme termín: 13. 6. - 15. 6. 2003 a také to, že konečné datum pro přihlášky je 25. 5. 2003.

A teď dejme slovo managementu Aparthotelu Šumava 2000

PÁTEK
Přivítáme Vás v pátek v podvečer drinkem z čerstvé ovocné šťávy a povíme Vám více o víkendovém programu. Bude jen na Vás, které aktivity si vyberete. Po dobré večeři se můžete ponořit do tajů aromaterapie. Zkušená diplomovaná terapeutka Barbora Nováková Vám poví vše o tom, jak se aromaterapie využívá, a kde v praktickém životě Vám může pomoci – od masáží miminek i dospělých přes aromaterapii u porodu až k aromaterapeutické kosmetice… Ubytování je možné od 14:30 hodin.

SOBOTA
Sobotní den bude plný pohybu i relaxace. Ráno ještě před snídaní začneme aerobicem (P-class). Po snídani máte mnoho možností na výběr buď přímo v hotelu nebo v blízkém okolí:

- zacvičit si v hotelovém fitness (možno využít služby instruktora)
- vypůjčit si horské kolo a vyjet si do přírody
- odpočívat v křesle nebo lehátku u hotelového venkovního bazénu
- projet se na koni (vhodné i pro začátečníky)
- navštívit nedaleký hrad Kašperk nebo se projít po stezce středověkých zlatokopů
- připravit se na ostré letní paprsky v hotelovém turbosoláriu
- relaxovat při klasické masáži nebo úžasné japonské masáži Shiatsu
- zahrát si tenis na kurtě s krásným výhledem na šumavské kopce
- využít služeb manikérky nebo kadeřnice
- vyrazit si pěšky do přírody.

Na recepci jsou k dispozici popisy řady krásných výletů a vybavíme Vás i mapkou.

Odpoledne i večer bude k dispozici hotelové relaxační centrum se saunou, vířivkou a odpočívárnou s přímým vstupem do slunného dvora. Pro zpříjemnění atmosféry a odpočinek dále nabízíme prostornou recepci s barem (výběr kvalitních vín), internetovou kavárnu s krbem a velkoplošnou TV, knihovnu a stolní hry, videopřehrávače k půjčení na pokoj s videotékou, kulečník, klidný dvůr s posezením u barbecue. Celý den pro Vás bude připraven ovocný i zelený čaj a odpoledne i káva.

Po večeři Vás čeká povídání na téma vizáž a image. Od skutečné profesionálky v tomto oboru – paní Jarmily Trojanové – se dozvíte mnoho zajímavého o barevné typologii a nejnovějších trendech v kosmetice a líčení.

NEDĚLE
Neděli můžete začít opět pohybem, navíc v rytmu hudby – moderní formou aerobicu. Potom Vám nabídneme dobrou pozdní nedělní snídani. Můžete si u dobrého čaje nebo kávy a čerstvých loupáčků v klidu přečíst noviny nebo poslední čísla dámských časopisů...

Další program je opět ve Vašich rukou. Požádáme Vás o uvolnění pokojů do 12:00 hodin. Budete-li chtít zůstat do večera, rádi Vám v hotelu uschováme zavazadla.

CENA:
Báječný relaxační víkend můžete na Šumavě strávit už za 1 850,- Kč.

CENA ZAHRNUJE:
Ubytování (2 noci) v útulných pokojích s vlastní kuchyňkou, koupelnou s fénem a SAT/TV. Pokoje jsou 2 – 4 lůžkové. Hotel je v kategorii ****.
Polopenze: pátek a sobota večeře včetně 1 nápoje, sobota a neděle snídaně formou bufetu páteční uvítací drink, po celý víkend: ovocný a zelený čaj, po obědě káva.

PŘIHLAŠTE SE!

PODMÍNKY

PROGRAM CENÍK