Obrážíte cestovní kanceláře a odnášíte si katalogy s nabídkami dovolených? Jezdíte prstem po mapě a jen tak tiše si vzdycháte, kam byste se chtěli podívat a co byste chtěli vidět? Nebo máte svá oblíbená místa, kam se každoročně a rádi vracíte?

Ať je to tak nebo tak, účastí v soutěži s cestovní kanceláří FISCHER rozhodně nic nezkazíte.

FISCHER je CK s dlouhou tradicí a výbornou pověstí. Jejím hlavní cílem jsou kvalitní služby a spokojení klienti. Svůj nabídkový program stále vylepšuje tak, aby co nejvíce vyhovoval všem zákazníkům. O poslední novince CK FISCHER – zakoupit si dovolenou na splátky se více dozvíte ZDE .

Pro čtenářky a čtenáře Ženy–in nyní cestovní kancelář FISCHER připravila soutěž o certifikát v hodnotě 3 000 Kč, mikiny, trička, nafukovací letadýlka a další příjemné ceny.

Pokud chcete získat třítisícovou slevu na svou dovolenou s CK FISCHER, zkuste štěstí v naší soutěži ZDE .

Uveďte správnou odpověď na zadanou otázku a nezapomeňte napsat krátký text o svém cestovatelském snu.

Určitě jsou na světě místa, která byste rádi navštívili, ale jsou pro vás finančně nedostupná. Popusťte uzdu fantazii a nechte se volně unášet svými myšlenkami do exotických krajin, štítů velehor, podmořského světa... Vždyť ve vlastní fantazii peníze opravdu nerozhodují.

 

Správné odpovědi u kterých nebude chybět přiložený text, budou vyhodnoceny a třeba zrovna vy se stanete jedním z deseti výherců této cestovatelské soutěže.

Reklama