Z povrchu zemského samozřejmě nevymizel ani častý letní „trapič“, akutní zánět močových cest. Přichází, když jej nejméně čekáme. Svou roli při vzniku obtíží sehrává mimo jiné: prochlazení, nedostatek tekutin, dlouhodobě snížená imunita například v důsledku stresu, stavy vyčerpání po náročném období, chronická onemocnění…, ale kupříkladu také materiál, ze kterého je vyrobeno spodní prádlo či plavky. V případě spodního prádla, které je v kontaktu s intimní oblastí po celý den, je nejvhodnější bavlna. Proč je to důležité? Bavlna nedráždí a je vlídná k naší pokožce.
5ed90f4382b96obrazek.png
V záplavě moderních syntetických materiálů na to mnohdy zapomínáme… V případě plavek a vodních radovánek zase často nemyslíme na důležitý detail: mokré plavky co nejrychleji vyměnit za suché! Nenechte je osychat přímo na těle, obzvláště pokud fouká nepříjemný studený větřík a nejste zdravotně příliš v kondici. Hrozí prochladnutí a pak se s oblibou akutní zánět močových cest přihlásí.

Jak si užívat léto bez těchto obtíží? Prevence, tedy snaha onemocnění zcela předejít, je vždy na místě. Ale pokud již cítíte lehké pálení, řezání či bolest v močovém měchýři, nenechte zánět propuknout naplno, a hlavně se snažte předejít komplikacím. Nať zeměžluče, kořen libečku, list rozmarýnu je jednou z možností, silnou trojkou, která může pomoci. Proč právě tyto byliny?

Ve svém synergickém spojení se jejich účinky vzájemně podporují a doplňují. Působíantibakteriálně a diureticky (podporou tvorby moči proplachují močové cesty). Laboratorně byl navíc prokázán jejich účinek protizánětlivý a spazmolytický (proti křečím).    Shrnuto a podtrženo, lék Canephron, rostlinný léčivý přípravek, který tyto tři byliny obsahuje je určen k léčbě nepříjemných pocitů při močení, které prožíváme někdy opravdu velmi svízelně.

Užívat ho můžeme v případě akutního zánětu, ale také pokud se nám záněty vrací, často se opakují, nebo jako doplňkovou léčbu k antibiotikům.

Ať se Vám léto vydaří….
5ed90f65b2632obrazek.pngCanephron obalené tablety je lék k vnitřnímu užití. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták.  Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.

Více na CANEPHRON.CZ
5ed90f5c62758obrazek.png

Reklama