Ty číhají na každém kroku, třeba i v podobě lákavých pouličních lahůdek nebo kontaminované vody. Jako prevence je ideální pravidelné a dlouhodobé užívání probiotik, která zharmonizují střevní mikroflóru. Vyzkoušejte například novinku české značky Pastelly.

64d36b1f9b0e3blobid0.png

Při tzv. cestovním průjmu způsobeném bakteriemi, parazity nebo viry z vody či jídla, probiotika a postbiotika rychle doplní řadu dobrých bakterií v trávicím systému, a rizika zmírní. Představují přirozenou formu obrany před patogenními organismy. Ocení je také ženy trpící na záněty močových cest a další ženské obtíže spojené s létem a koupáním. Harmonizací střevní mikroflóry navíc posílíte komplexní imunitu, protože střeva jsou největší imunitní orgán našeho těla, nachází se tam přes 70 % imunitních buněk. Prostě zdraví začíná ve střevech.

Tekutý postbiotický koncentrát Pastelly je revoluční novinka vyvinutá českými vědci a svým složením je ideální. Obsahuje 10 kmenů prospěšných bakterií, které pečují o rovnováhu naší střevní mikroflóry, a zároveň mnoho vlákniny, tedy „potravy“ právě pro tato probiotika. Navíc má tekutou formu, takže se snadno užívá a rychle dostane tam, kde má působit. Je bez laktózy, lepku i cukru a vhodný pro vegany. Chutná po višních a lahvička zajistí měsíční kúru. Každý den jednu lžíci a brzy poznáte změnu.

Nerovnováha v zažívacím traktu může vést také k řadě vážných problémů, například alergiím, bolestem hlavy či gynekologickým obtížím. Ve střevech totiž začíná až 95 % nemocí. Dnešní doba je hektická a každý nemá možnost změnit jídelníček a celý svůj životní styl. Proto jsou tu různí pomocníci ve formě doplňků stravy, které nám pomáhají udržet ve střevech optimální podmínky, tzv. mikrobiom.

64d36ab692de9obrazek.png

Nová česká značka Pastelly se zaměřuje na produkty podporující imunitní systém a zlepšující kvalitu života. Vyvíjí je a vyrábí v České republice. Tak jako pastelky mají mnoho barev a odstínů, Pastelly nabízejí již několik produktů a portfolio se neustále rozrůstá. Velkou výhodou je jejich symbióza, propojení vlákniny, probiotik, postbiotik, vitaminů, minerálů.

Léto a dovolené znamenají také více pohybu. Kloubům a celému pohybovému aparátu pomůže pravidelné užívání kolagenu. Zlepšuje také kvalitu vlasů a pleti, kterým zase škodí letní sluníčko. Tekutý přípravek Pastelly Collagen Rich je jedinečnou směsí hydrolyzovaného kolagenu, kyseliny hyaluronové, zinku, biotinu, selenizovaných kvasnic, vitaminů D, C a kyseliny pantothenové. Má vysoký obsah vlákniny a tekutá forma s příchutí grapefruitu usnadňuje vstřebávání a dávkování. Jedna lžíce a hurá na výlet.

Pastelly jsou jednoduchým řešením, jak rychle zlepšit fyzickou i psychickou kondici.
Zkuste je a „žijte s lehkostí“!

Se slevovým kódem ŽENA-IN získáte na e-shopu slevu 200 Kč na každou lahvičku Postbiotického koncentrátu a Collagen Rich, ale také na sadu 10ti kusů Probiotických tyčinek Pastelly, a to opakovaně po celý rok.

www.pastelly.eu
64d36a5b55433obrazek.png


Reklama