OFF

Značka OFF! představuje před letní sezonou, v ten správný čas, přípravky z řady OFF!, které pomohou v boji proti komárům a klíšťatům. Budete si tak moci užít dovolenou bez obav z „dotěrného“ a nebezpečného hmyzu. Pro děti je připraven šetrný přípravek OFF! rozprašovač se sedmi procenty účinné látky DEET. Děti si ho mohou přibalit do kufru na tábor, či na cestě za jinými prázdninovými radovánkami.

Druhý přípravek OFF! Family Care rychleschnoucí sprej má zase nové důmyslné složení - sprej po nanesení na pokožku okamžitě zasychá a ihned chrání. Neměl by tedy chybět na žádné rodinné dovolené, kterou si pak budete moci vychutnat v klidu a beze strachu z možné nákazy boreliózou či klíšťovou encefalitidou.

pro děti Off

„Vzhledem ke stále se stupňujícímu nebezpečí nákazy klíšťovou encefalitidou nebo boreliózou je při pobytu v přírodě i městských parcích zapotřebí takové ochrany, která je opravdu účinná,“ říká Jindřich Ježek, marketingový ředitel značky OFF!. „Řada OFF! nabízí širokou škálu výrobků proti komárům i klíšťatům. OFF! Family Care rychleschnoucí sprej s 15 % účinné látky DEET a OFF! rozprašovač pro děti se 7 % účinné látky DEET jsou jedny z nich,“ dodává Jindřich Ježek.

OFF! Family Care rychleschnoucí sprej, repelentní přípravek ve spreji proti komárům má důmyslné složení - velice šetrné k pokožce. Obsahuje 15 % účinné látky DEET a po nanesení ochrání až po dobu 4 hodin. Aplikaci lze opakovat v případě potřeby. Ne však více než 2x za 24 hodin. OFF! Family Care je možné použít pro děti od 2 let. Tento přípravek je díky svému složení velice příjemný, jemný pro pokožku a je lehce parfémován.

Doporučená cena je: 129,90 Kč

Proč se nedoporučuje nanášet OFF! Family Care vícekrát za den?

Vše má svou míru. U malých dětí se doporučuje používat repelenty šetrně a vyvarovat se nadměrné a časté aplikaci. Dětská pokožka je obzvlášť citlivá, ale podobné je to i u některých dospělých. Je třeba brát v úvahu, že se jedná o lihové prostředky, které mohou jemnou pokožku podráždit, tím že ji vysušují.

OFF! rozprašovač pro děti je repelentní přípravek proti komárům a klíšťatům v mechanickém rozprašovači, s extraktem z Aloe Vera, šetrný k dětské pokožce. Obsahuje 7 % účinné látky DEET, která je hlavním „odpuzovačem" dotěrného hmyzu. Zajišťuje efektivní ochranu kůže 2 až 4 hodiny. Nezanechává pocit mastnoty a je lehce parfémovaný. Přípravek se díky rozprašovači snadno aplikuje. Přípravek je vhodný pro děti od 2 let

Doporučená cena je: 119,90 Kč

Rozdíly v procentech látky DEET v přípravcích OFF! znamenají: DEET je účinná látka, která určuje konečný efekt ochrany, působení na cílové organismy. Rozdílné složení výrobků je závislé i na jeho konzistenci, tedy zda se jedná o lotion, ruční rozprašovač či jemný aerosol. U aerosolu se používá vyšší koncentrace, než u lotion, protože se přípravku sprejem nanese menší množství, atd. Pokud mají ale dva aerosoly rozdílnou koncentraci DEET, lze předpokládat delší dobu účinnosti na cílový organismus u prostředků s vyšším obsahem této látky.

Repelent OFF!, který je účinnou zbraní v boji proti hmyzu, má více než padesátiletou tradici. Byl prvním značkovým spotřebitelským repelentem zavedeným na světový trh. Velmi záhy se tento produkt stal součástí milionového průmyslu. V padesátých letech vládní chemici začali experimentovat s cílem sloučit nové aktivní přísady. Byla vytvořena spousta nových chemických látek, ale diethyl toluamide (DEET) byl shledán jako ten nejlepší. Roku 1957 SC Johnson vyrobil repelent OFF!, který se stal spotřebiteli velice oblíbeným.

Reklama