Léto na nás vybaflo závratnými teplotami. A jak nejlépe přežít vedra? Přece někde na pláži, nebo třeba na zahradě u bazénu či jen tak pod pergolou. Slunění se, odpočívání a víkendové nicnedělání, to je prostě pohodička, kterou by si měl v létě dopřát každý!

A když už budete v tom plném odpočinku, určitě dostanete i chuť, něco dobrého vypít. Konec konců, za takových veder jsou tekutiny nezbytnost! Ideální je třeba nějaký ten koktejl z čerstvého ovoce.

Zajděte si na trh, skliďte čerstvá letní jablka a pusťte se do toho. Dobrým pomocníkem v koktejlovém experimentování vám jistě budou mixéry a odšťavňovače… Takže hurá! Mixujte, odšťavňujte, míchejte, vychlaďte a zase šup zpátky na deku!

TIP: Odšťavňovače a mixéry Philips

odštavnovacOdšťavňovač Philips Alu HR 1861 s dvoulitrovým odnímatelným zásobníkem na dřeň a s extrémním příkonem 700 W pro odšťavňování bez námahy nabízí dvě nastavení rychlosti pro měkké a tvrdé plody. Díky výjimečně velké plnící trubici vhodné i pro celá jablka (průměr 74 mm) již nemusíte jednotlivé plody krájet, loupat nebo z nich odstraňovat pecky. Inovativní mikrosítko pro maximální výtěžek odšťavnění naplní vaši sklenici dokonale čirou 100% šťávou, aniž by došlo k nevítaným ztrátám Pro větší bezpečnost lze přístroj zapnout až po uzavření nádoby dvěma svorkami z kartáčovaného hliníku. Gumové podložky pak zaručují výjimečnou stabilitu. Pohodlné používání zpříjemňuje jak možnost snadného a pohodlného uložení síťové šňůry, tak i fakt, že všechny odnímatelné díly lze mýt v myčce nádobí. Součástí příslušenství je i 1,5 litrový džbán na šťávu s odnímatelným oddělovačem pěny a čisticí kartáček.2

Odšťavňovač Philips HR 1853 s příkonem 550 W má mimořádně velkou plnící trubici vhodnou i pro celá jablka a nabízí dvě rychlosti nastavení pro měkké a tvrdé ovoce a zeleninu. Je vybaven velkým 1,5 l zásobníkem na dřeň pro přípravu více šťávy najednou, přičemž nádoba s oddělovačem pěny pro čistý nápoj má objem 700 ml. Gumové podložky na spodní části zaručují výjimečnou stabilitu při odšťavňování.

3

Lis na citrusy Philips Cucina HR 2744 s kapacitou nádoby 0,6 l má příkon 25 W a nabízí vysokou rychlost. Oddělovač a odstraňovač dřeně umožňují buď zcela oddělit, nebo nastavit obsah dřeně ve šťávě podle vlastní chuti. Víčko poslouží jako praktická pomůcka pro uchování čerstvé šťávy a proti zaprášení.

5Mixér Alu HR 2094s příkonem 750 W a objemem nádoby 1,5 l přináší dokonalé mísení, mixování a drcení. Během pár sekund si tak můžete vychutnat jedinečný koktejl, ovocnou směs nebo polévku, vše dokonale jemné, šťavnaté, husté, smetanové, ledové nebo koktejlové. Osvětlený přepínač nabízí více rychlostí pro jednoduchý provoz podle vlastních požadavků, navíc na něm najdete i speciální osvětlená tlačítka pro náročné funkce: drcení ledu, „smoothie“ a pulzní regulaci. Čtyři vroubkované nože si poradí nejen s ledem, ale postarají se vždy o dokonalé promísení všech složek. Během používání jistě oceníte, že skleněnou nádobu, odnímatelný nůž a sítko na ovoce lze umývat v myčce nádobí, vhod přijde i prostor pro uskladnění síťové šňůry. Pro větší bezpečnost je mixér vybaven přísavkami pro stabilní a bezpečné používání. Součástí balení je i praktický odměrný 50ml pohárek.

6Praktické mini mixéry HR 2870 a Cucina HR 2860 jsou vhodné pro zpracování suché i nesuché náplně a perfektně tak splní přání dětí i dospělých. Zatímco vyšší model s příkonem 250 W nabízí dvě rychlosti a nastavení smoothie, dále efektivní kapacitu nádoby 600 ml a kapacitu pro drcení a sekání 350 ml, u Cuciny HR 2860 je to jedna rychlost, kapacita nádoby 400 ml a 200 ml pro drcení a sekání. Oba modely jsou vybaveny praktickým víčkem pro přidávání přísad i během mixování.

 

7Bezšňůrový tyčový mixér Philips HR 1368můžete mít díky akumulátorovému provedení po ruce kdykoliv a kdekoliv ho budete potřebovat. Je vybaven odnímatelných plastovým nástavcem s dvojitou čepelí, sekáčkem a šlehačem. Pro maximální bezpečnost při manipulaci tento model navíc disponuje bezpečnostním tlačítkem, které předchází nechtěnému spuštění mixéru např. při jeho vyjímání z nabíjecí základny. Během používání jistě oceníte anatomicky tvarovanou rukojeť z měkké gumy, praktickou odměrku s víčkem o objemu 1 litr nebo ochranný kryt čepele pro bezpečné uložení. Veškeré příslušenství včetně plastové osy je vhodné pro mytí v myčce nádobí.

8Bezšňůrový tyčový mixér Philips Premium HR 1378je vybaven odnímatelným kovovým nástavcem s dvojitou čepelí a XL sekáčkem s nožem na drcení ledu. Pro maximální bezpečnost při manipulaci je tento model navíc vybaven bezpečnostním tlačítkem, které předchází nechtěnému spuštění mixéru např. při jeho vyjímání s nabíjecího stojanu. Během používání oceníte i anatomicky tvarovanou rukojeť z měkké gumy a praktickou odměrku s víčkem o obsahu 1 litr. Veškeré příslušenství včetně kovových nástavců je vhodné pro mytí v myčce nádobí. Tyčový mixér Philips Premium je nejen maximálně účinný, ale také krásně vypadá. Hliníkové dekorativní prvky na předním panelu a na vrchní straně přístroje přinášejí působivý vzhled.

lupa