Léto je téměř tady a s ním oblíbené koupání, příjemně teplé počasí, sexy obepnuté oblečení a také nečekaná letní sexuální dobrodružství. Bohužel všechny tyto radosti může pojit jeden nepříjemný následek – záněty pochvy.

 

Zánětlivá onemocnění pochvy, spojená s výtokem, pocitem pálení a svědění, jsou jedním z nejčastějších důvodů, který dovede ženu do ordinace gynekologa. A právě v letním období jejich počet stoupá. Třeba zmíněné koupání – stačí trochu prochladnout z mokrých plavek a jako následek podchlazení a následného nedostatečného prokrvení pánve se dostaví zánět.

Dalším z příčin zánětu je nerovnováha bakterií v pochvě. K jejímu narušení dochází různými způsoby – třeba oslabením imunity v důsledku stresu, který je bohužel součástí života každé ženy, anebo díky infekci, nachlazení či užívání antibiotik. Výjimkou není ani gynekologický zánět v důsledku nošení neprodyšného oblečení, zanedbané hygieny intimních partií, anebo naopak její přehnaná důslednost, která paradoxně rovnováhu bakterií rovněž nabourává.  

Dlouhé a teplé letní večery s sebou přináší i milostná vzplanutí, jenomže takový nechráněný pohlavní styk může také způsobit pěknou neplechu v rovnováze bakteriálního osídlení pochvy – ejakulát je zásaditý a narušuje kyselé prostředí pochvy.

Každá z nás si jistě po přečtení těchto řádek povzdychla, protože téměř všechny jsme prožily podobně zkaženou dovolenou. Dospělé ženy však velice dobře znají své tělo a dokáží předem odhadnout, zda to či ono u nich nevyvolá kvasinkovou či bakteriální  infekci.

Takže pokud chcete prožít dovolenou bez nepříjemných gynekologických obtíží, není nic jednoduššího, než si do kufru přibalit balení Rosalginu. Tento prášek pro přípravu roztoku se používá k výplachu pochvy a oplachům zevních rodidel. Obsahuje účinnou látku benzydamin hydrochlorid, která vykazuje hned tři účinky: protizánětlivý, antiseptický a lokálně anestetický. Rosalgin jako jediný přípravek na trhu působí při gynekologických obtížích téměř okamžitě – do dvaceti minut po oplachu odstraní pálení, svědění a bolest. Rosalgin ničí škodlivé bakterie a kvasinky, ale neničí laktobacily, takže nehrozí nabourání bakteriální rovnováhy v pochvě. Rosalgin můžete použít jako rychlou a účinnou „první pomoc“ při prvních příznacích zánětu, ale zároveň jej lze užívat preventivně třeba po návštěvě bazénu, po menstruaci, po pohlavním styku či během léčby antibiotiky.   
   

Zkrátka Rosalgin nesmí chybět v zavazadle na dovolenou žádné ženy, ale zároveň by se měl stát součástí běžné intimní hygieny a prevence poševních zánětů. Můžete si ho koupit v lékárně bez předpisu, ale zároveň jej předepisují gynekologové, protože Rosalgin může být skvělým doplňkem jiné léčby zánětu pochvy.

Léto a dovolená s Rosalginem znamená, že na nepříjemné gynekologické potíže můžete zapomenout.

 

Čtěte pečlivě příbalový leták.

 

Více se dozvíte na www.rosalgin.cz a www.zenskezanety.cz

 

Reklama