Vaginální infekce dokáže potrápit každou ženu. Léto je navíc obdobím, kdy jsou pro vznik těchto problémů ideální podmínky. Pokud si chcete užít dovolenou a horké dny bez nepříjemností, dodržujte prevenci popřípadě si pořiďte přípravky, které vám rychle pomohou infekci zvládnout.

Určitě ty pocity znáte. Svědění, pálení a řezání v intimních místech, stav, který vás přepadne a velmi intenzivně o sobě dává vědět. Nejčastěji se jedná o vaginální mykózu. Tyto nepříjemné projevy vaginální mykózy vám zkazí náladu, znepříjemní sex a koupání. Příčin může být velmi mnoho, je proto dobré vědět, co vám může pomoci v boji proti vzniku vaginání mykózy.

Idelyn

 • kosmetický přípravek (krém a gel)
 • zdravotnický prostředek (tablety)

Prevence vzniku mykózy v létě – jaké jsou naše rady?

dodržovat pitný režim (2-3 litry bezkofeinových nealkoholických nápojů denně)

 • používat k intimní hygieně čistou vodu bez mýdla nebo speciální intimní gely
 • neprovádět časté výplachy pochvy, protože ničí ochranné kyselé prostředí pochvy
 • nosit prodyšné oblečení z přírodních materiálů
 • nenosit silonky
 • nezůstávat v mokrých plavkách
 • omezit používání slipových vložek
 • často vyměňovat tampony i vložky, používat menstruační vložky bez fólie
 • vymočit se a osprchovat genitál čistou vodou po pohlavním styku
 • při dlouhodobější léčbě antibiotiky doplnit léčbu probiotiky

Vaginální infekce však nemusí být jen kvasinková, ale i bakteriální.
Pokud se objeví první příznaky vaginální infekce, je dobré ihned začít problém řešit. Spolehnout se na  přípravky, které je možné používat při obtížích způsobených oběma typy infekce - jak bakteriální, tak kvasinkové. Produkty řady Idelyn® Beliema® jsou určeny právě v obou těchto případech. Nemusíte vědět, co je přesnou příčinou problému, víte ale, kde hledat pomoc.

Zklidňuje a uleví
Při svědění a pálení, které infekce často doprovází, je vhodné sáhnout po úlevě v podobě intimního krému. Řada Idelyn® Beliema® byla vyvinuta ve spolupráci s gynekology, kteří nejlépe vědí, co ženské intimní partie v takových případech potřebují.. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 249 Kč.)

Obnovuje a stabilizuje
Přirozenou vaginální mikroflóru při vaginální infekci (kvasinkové i bakteriální) pomáhají obnovit vaginální tablety Idelyn® Beliema®.  Ženy oceňují  jejich schopnost rychlého rozpuštění několik minut po zavedení. Tablety obsahují živé laktobacily a kyselinu mléčnou, které  účinně pomáhají nastolit přirozenou rovnováhu poševní mikroflóry. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 269 Kč.)

Pečuje a hýčká
Ženské intimní zdraví ohrožuje řada faktorů, je proto důležité o něj přiměřeně a pravidelně pečovat. Pěnivý intimní gel Idelyn® Beliema® která je vhodné používat při obou typech infekce a přináší intimním partiím svěžest a pocit čistoty. (K dostání v lékárnách, doporučená cena 169 Kč.)

Více na www.idelyn.eu.

idel7

Reklama