MagisterLéto je v plném proudu a my si ho užíváme plnými doušky. Přináší nám radosti a pohodu, kterou si v jiném ročním období neužijeme. Koupání, slunění v teplých dnech, večerní grilování pod širým nebem a letní párty s přáteli pod oblohou plnou hvězd.

Pokud patříte mezi milovníky letních večírků, pak určitě zkoušíte a ochutnáváte různé delikatesy, grilujete maso a zeleninu, pijete drinky, které vám chutnají. Chceme vám nyní doporučit výborné recepty na míchané nápoje se značkou Magister.

Bylinný likér Magister splní Vaše nejsmělejší očekávání. Nezaměnitelnou hořkosladkou chuť, temně rudou barvu a elegantní láhev ocení všichni milovníci dobrého pití. Není sladký ani příliš hořký, je dost silný i jemný zároveň. Skvěle chutná samotný dobře vychlazený, ale příjemně překvapí i jako součást originálních koktejlů:

Jaké míchané drinky vám chceme doporučit? Hlavní ingrediencí je bylinný likér Magister!

Zázvorové léto

MagisterIngredience:
6 cl Magister
1 polovina limety
1 polévková lžíce třtinového cukru
Zázvorový tonic Kinley na dolití (možno přidat 3 plátky čerstvého zázvoru - ostřejší varianta)
Postup:
Do sklenice dáme půl limety, lžíci třtinového cukru, (zázvor) a vymandlujeme, tak aby se šťáva z limet (a zázvoru) spojila s cukrem, zasypeme ledem (nejlépe drceným), přidáme
Magister, dolijeme zázvorovým tonicem a dobře promícháme limonádovou lžící.

Kouzelné jahůdky:

MagisterIngredience:
4 cl Magister
5 ks Jahod
2 kávové lžičky moučkového cukru
4 cl Jahodového džusu
šťáva z půlky limety
drcený led

postup:
Sklenici naplníme do tří čtvrtin drceného ledu a led vysypeme do mixéru. Přidáme Magistra, jahody, moučkový cukr, limetovou šťávu a jahodový džus a pořádně rozmixujeme.
Potom přelijeme do sklenice a ozdobíme jahodou.

Magické léto

MagisterIngredience:
4cl Magistra
2 dcl 7UP nebo Sprite
Citron, ledn, led
Postup:
Na kostky ledu nadávkujeme Magistra, dále pak 7UP nebo Sprite a na závěr do drinku vložíme dva měsíčky citrónu.

Ovocné pohlazení

MagisterIngredience:
4 cl Magistra
2 cl Božkov Jablka
2 cl citronové šťávy
1,5 dcl jablečné šťávy
čerstvý pomeranč, led

Postup:

Do šejkru nadávkujeme Magistra, Božkov Jablko, citronovou a jablečnou šťávu, vše promícháme a scedíme do skleničky na led

Máte rádi Magister Bohém ? Pak rozhodně ochutnejte tyto míchané drinky!

Receptura Magistra Bohém byla komponována tak, aby výsledný produkt byl velmi osvěžující a lehce pitelný. Toho bylo dosaženo spojením nejjemnějšího lihu s výhradně přírodními ingrediencemi. Obsahuje například výtažky z lékořice, pomeranče, skořice a dalších bylin, které vytváří harmonickou kombinaci jemně hořké chuti s lehce sladkým akcentem. Svěžest produktu s 28 % alkoholu podtrhuje i světlá barva, která není v této kategorii příliš obvyklá. Samozřejmostí je několikaměsíční zrání v dubových kádích přispívající k vyváženému a komplexnímu projevu v chuti, barvě i vůni.

Růžový sen:

MagisterIngredience:
5 cl Magister Bohém
10 cl pomerančového džusu
10cl ananasového džusu
1,5 cl grenadiny
Postup:
Do šejkru vložíme led, poté nadávkujeme Magistr Bohém, grenadinu, pomerančovou a ananasovou šťávu, vše dobře prošejkrujeme a scedíme do skleničky na led.

Okurkový úsměv

MagisterIngredience:
4 cl Magister Bohém
8 cl Tonic
8 cl Zázvorový tonic Kinley
1 řez salátové okurky

Postup:
Do sklenice nasypeme led, zalijeme Magistrem Bohém a dolijeme tonicem a zázvorovým tonikem. Lehce promícháme limonádovou lžící a přidáme do sklenice řez okurky.

Více na www.magister.cz

Chcete vyhrát krásné dárky od značky Magister? Zapojte se do naší soutěže! Napište nám recept na váš míchaný drink, kde je ingrediencí Magister nebo Magister Bohém! Soutěže probíhá ZDE.

Reklama