5d305e9d89d1eobrazek.pngNovinka: Dětské mléko na opalování OF 50
S inovativní sluneční technologií (UVA/UVB/IR/VL) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV záření a ochranu před infračerveným zářením (IR) a viditelným světlem (VL). Mléko je obohacené o provitamin D a Beta-glukan, který napomáhá stimulaci přirození obranyschopnosti pokožky, bylo speciálně vyvinuto pro ochranu citlivé dětské pokožky. Díky svému balení je tento krém ideální do kabelky i na cesty!
Cena: 99, 90 Kč/ 80 ml

Novinka: WET SKIN transparentní sprej na opalování pro děti
Ideální pro vodní hrátky!
Speciálně vyvinutá vysoce voděodolná péče pro ochranu citlivé dětské pokožky. Inovativní sluneční technologie (UVA/UVB/IR) poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření. Díky revoluční technologii lze sprej aplikovat na suchou i mokrou pokožku. Provitamin D účinně chrání jemnou dětskou pokožku a pomáhá stimulaci její přirozené obranyschopnosti. Složení bylo vyvinuto tak, aby se minimalizovalo riziko alergických reakcí, a je dobře tolerováno dětskou pokožkou.
Cena: 249, 90 Kč / 150 ml

Novinka: ASTRID SUN
Chladivá regenerační pěna po opalování s vysokým obsahem D-panthenolu napomáhá zklidnit podrážděnou pokožku zejména po opalování. Poskytuje pocit chladivého osvěžení, hydratuje pokožku až po dobu 48 hodin a přispívá ke zmírnění pocitu pálení a zarudnutí. Obsažený D-panthenol má výrazně zklidňující účinky, podporuje regeneraci a hydrataci pokožky, zachovává její pružnost a jemnost. Cena:
Novinka: 139, 90 Kč / 150 ml

5d305e5d3aa49obrazek.png
 
Více najdete na www.astrid.cz

Reklama