havanaMyslíte si, že není možné naučit se základy tradičního kubánského tance salsy, na náměstí nebo v nočním podniku? S originálním kubánským rumem Havana Club se můžete i v Čechách cítit jako opravdoví Kubánci a užívat si života plnými doušky. Od června do srpna letošního roku můžete v parcích nebo na náměstích a v restauracích a barech potkat skupinu kubánských tanečníků salsy, kteří vás tento vášnivý latinskoamerický tanec rádi naučí a dají vám ochutnat pravou kubánskou atmosféru.

V rámci této unikátní road show se dozvíte spoustu zajímavostí o historii Kuby a salsy, která je pro Kubánce životní energií. Promotéři vás provedou vznikem a historií kubánských rumů a navíc se budete moci zúčastnit soutěže o oblíbený nápoj Cuba Libre.

Road show - jízda po frekventovaných místech

Skupina kubánských tanečníků salsy bude jezdit každé odpoledne po nejfrekventovanějších místech daného města vlastním originálním retro Havana Club autobusem.

Přijďte se zavlnit v rytmu kubánských rytmů s tanečníky salsy, shlédněte jejich umění a vyzkoušejte si na vlastní kůži tento ohnivý tanec. Zároveň se můžete svézt retro Havana Club autobusem, kde si při projížďce poslechnete zajímavé vyprávění o historii salsy i kubánského rumu, o vzniku stále oblíbenějšího a osvěžujícího nápoje Cuba Libre, který můžete také ochutnat čerstvě připravený od profesionálního barmana. Každý, kdo správně odpoví na kvízové otázky, získá žeton, který může proměnit ve drink zdarma na hlavní akci na náměstí.

Road show - akce na náměstí

havanaPo 17. hodině bude na vybraných náměstích nebo v parcích zahájena Havana Club show, která potrvá cca do 20:00 hodin. Taneční pár předvede ukázky salsy, diváci se pochopitelně mohou připojit, naučit se kroky salsy a nasát pravou atmosféru Kuby. Za doprovodu žhavých latinskoamerických rytmů dále mohou ochutnat u mobilního baru míchaný nápoj Cuba Libre z rukou zručného barmana. Aby si návštěvníci uchovali vzpomínku na originální kubánskou atmosféru, mohou se nechat vyfotit u zátiší s výjevy kubánského života a fotku si odnést rovnou s sebou domů. Pokud se bude některý divák cítit jako správný znalec Kuby, může si své vědomosti ověřit v jednoduchém kvízu, za jehož vyplnění bude odměněn malým dárkem na památku.

Road show - okružní cesta po gastro podnicích

Po osmé hodině večerní se celý kubánský tým přesouvá na tour po barech a restauracích, ve kterých probíhá speciální Havana Club promotion. Taneční pár nažhaví svým salsa uměním návštěvníky baru a zapojí je také do tance, aby jim rozproudil krev v žilách. Sličné hostesky přitom dávají hostům kvízové otázky a za správné odpovědi je odměňují dárky Havana Club.

Havana Cocktail Show - vyvrcholení žhavé letní sezony

Žhavá kubánská jízda bude vrcholit začátkem září, kdy se v Praze uskuteční barmanská flairová exhibice - Havana Cocktail Show. Této velkolepé akce pro širokou veřejnost se budou účastnit špičky českého barmanského nebe, které budou podpořeni bohatým programem propojeným s kubánskými tanečními vystoupeními, hudebními produkcemi kubánských a českých kapel a soutěžemi. Akce se bude účastnit mnoho významných českých celebrit a bude silně podpořena v médiích. Tak neváhejte a přijďte si vychutnat pravou kubánskou atmosféru. Havana Club je tu pro vás!

Reklama