Trápí vás senná rýma? Kýcháte, smrkáte, slzíte – zatímco ostatní leží u vody pod rozkvetlým stromem? Máme pro vás tip, co může zabrat!

 

Možná to znáte – alergická rýma, svědění, kýchání, smrkání, slzení… Léto otevře svou náruč plnou květů a stromové zeleně, příroda láká do svého lůna a my její volání nemůžeme vyslyšet a skrýváme se v bezpečí svých domovů, bez kvetoucích rostlin a srstnatých zvířat, společnost nám dělá čistička vzduchu anebo…? Anebo máme nějaké účinné lokální antihistaminikum, například Livostin.

 

Je konec smrkání, svědění, kýchání, slzení a nerudnosti z toho plynoucí. Klinické studie prokázaly, že Livostin je až překvapivě účinné antihistaminikum. Skvěle funguje na alergickou rýmu jak sezónní, tak celoroční, na sezónní ale přece jen trošku více. Jeho účinek je velice rychlý – do 15 minut a přitom jedna kapka zabere na 12 hodin. Pravděpodobnost vedlejších účinků je minimální, mohou ho používat kojící matky a skvěle zabírá u dětí i dospělých.

 

Vyrábí se ve formě očních kapek a nosního spreje – záleží na tom, kde vás alergie trápí víc. Oční kapky jsou proti zánětu oční spojivky a nosní kapky pro sennou rýmu. Je volně prodejný ale i částečně hrazený z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Doporučená cena je 120,-Kč, a pokud neznáte dobře prostředí, kam jedete na dovolenou, neměl by ve vaší cestovní lékárně chybět!

 

Reklama