Léto už je v plném proudu, ale vy a pár vašich přátel jste kromě jednoho společného týdne v Chorvatsku odkázaná k nekonečným hodinám stráveným v přehřáté kanceláři a k víkendovým nákupům v shopping centrech. Pokud jste se rozhodla, že tento rok uděláte s kamarádkami i něco pro své zdraví, máte tu nejlepší příležitost.

Během léta si můžete s přáteli užívat v Energy klubech Holmes Place naplno, ale platit jen polovinu!  Dopřejte si s kamarády společné chvíle strávené v příjemném prostředí těchto klubů, a naplňte tak hlavní motto Holmes Place, které zní „one life. live it well.“ Za každého člena skupiny, který přijde do klubu s Vámi, získáte 10% slevu pro celou skupinu! Tato sleva se načítá až do výše 50 % a vztahuje se na všechny služby i vložený kredit na předplacenou kartu.

Síť sportovních klubů Holmes Place má ve světě téměř třicetiletou tradici a její značka je spojována s luxusem a profesionalitou služeb v oblasti fitness a wellness. V České republice najdete její kluby tři – jeden klub Premium a dva kluby Energy.

Premium klub, který se nachází v Praze v obchodním centru Nový Smíchov, nabízí svým klientům špičkové zázemí a profesionální služby, které nadchnou i ty nejnáročnější klienty. Jeho stálí členové oceňují především jeho osobní přístup a kvalitu služeb. Tento klub mohou navštěvovat pouze jeho stálí  klienti v rámci ročního či půlročního členství, čímž je zaručena příjemná klubová atmosféra, která zde panuje. Hned po příchodu do klubu Vás osloví recepční jménem, podá Vám ručník či prostěradlo a popřeje příjemné cvičení. I během Vašeho tréninku se o Vás stará tým odborníků. Posilovna i kardio zóna je pod neustálým dohledem osobních trenérů, kteří Vám rádi poradí v oblasti fitness a zdravé výživy. K relaxaci je v klubu vyčleněna zvláštní společná část pro muže a ženy s vířivkou, saunou a párou a pro ty, kteří o sebe chtějí pečovat do posledního puntíku, jsou k dispozici i masáže, manikúra, pedikúra či kosmetika. Klub Holmes Place Premium je tím pravým místem pro aktivní odpočinek a relaxaci v centru Prahy i pro ty nejnáročnější klienty.

Vedle tohoto klubu  najdete v současné chvíli v Praze dva Energy kluby Holmes Place – na Smíchově a na Černém Mostě. Koncem léta plánuje společnost otevření zbrusu nového klubu v Karlíně, který jejich síť ještě rozšíří. Hlavní a bezesporu největší výhodou pro klienty těchto klubů je jejich flexibilita a pestré možnosti nabízených služeb. Vedle členství, které je mnohdy svazující a nutí Vás pod vidinou sumy, kterou jste zaplatila za roční permanentku, navštěvovat klub, i když nechcete, Vám nabízí i flexibilní variantu předplacené karty. Tato karta funguje jako „kreditka“ v síti Holmes Place Energy.

V jakémkoli Energy klubu s ní platíte, získáváte navíc 10% slevu téměř na všechny služby a k tomu pohodlí, že se nemusíte během cvičení bát o svou peněženku. Vedle této flexibilní a pohodlné možnosti, kdy máte své výdaje neustále pod kontrolou, oceňují jeho klienti i nepřeberné množství služeb, které tyto kluby nabízí. Ať už se rozhodnete formovat svou postavu v posilovně a na kardio strojích, rozvíjet své pohybové či vytrvalostní dovednosti na studiových hodinách tance, spinningu, jogy či bojových umění, vyzvat své přátele na turnaj ve squashi, ricochetu či pink ponku, nebo si budete chtít odpočinout ve společné relaxační části či nerušeně v privátním klubu pouze se svými blízkými, Energy kluby Vás vždy dobijí energií do Vaší další návštěvy.

Více informací hledejte na www.holmesplace.cz

Reklama