Škoda, víkend plný sluníčka a horkého vzduchu skončil a většinu z nás opět čeká pracovní týden – a navíc se má ochladit!
I když... na jednu stranu dobře, že rtuť teploměru už nevyšplhá ke třicítce, protože komu z nás by se chtělo pracovat v tak horkém počasí...???

 

Ale vrátit se alespoň ve vzpomínkách k sobotě a neděli si myslím není vůbec na škodu, co říkáte?
Slunce spalovalo chodníky i naše těla a myslím, že většina z nás si tento skutečně letní víkend vychutnala plnými doušky.

 

Za sebe mohu říci, že když jsem se tak vyvalovala na zahradní houpačce a pozorovala děti, jak se cachtají v bazénku, jen stěží jsem mohla uvěřit tomu, že je teprve květen a ne červenec.

 

A vůbec mi to nevadilo. Jelikož jsem ohnivé znamení, miluji léto, miluji slunce a koupání, miluji teplé večery. Takže za sebe mohu jen konstatovat: Víkend se mi líbil a parádně mě dobil energií ;o)

 

A téma dne? To už je myslím jasné.... Jaký byl ten váš víkend? Jak jste si vy užívali sluníčka? Vyrazili jste k vodě? Na chalupu? Na výlet? Napište mi, jak jste prožili sobotu a neděli, pošlete mi fotky!

 

Nejzajímavější víkendový zážitek vyhrává krásný dáreček!

(Výherce prozradíme zítra v dopoledních hodinách)

 

A abyste neřekli, že z vás lákám fotky a sama nepřispěji do vínku, vybrala jsem několik snímečků z našeho parádně letního víkendu.

 

 

 

 

Tak tady Adámek bojuje s hadicí

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Já na houpačce - prostě klídek a pohoda, úžasný relax ;o))))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nooooooo a tady jsme začínali grilovat, ňam!!!!!