Zánět močových cest přichází náhle  -  obvykle to pálí, řeže a dostaví se bolestivý pocit při močení, může být i zvýšená teplota a mnohdy cítíme lehkou nevolnost. Močový měchýř volá o pomoc. Co mu vadí? Dost možná máme málo tekutin, mokré plavky na těle, běháme bosky po studených dlaždičkách, sedáme na studené zemi…
5ed90ed1e8389obrazek.png

Ženy jsou na záněty v této oblasti mnohem náchylnější než muži, a to díky anatomické stavbě ženského ústrojí. Proto na sebe musí více dbát.
Vliv na vznik obtíží mívá někdy i nemožnost dostatečné hygieny na cestách nebo naopak přehnaná hygiena například po intimním styku a problém je tu.  Zánět pak znemožní vychutnat si tolik očekávanou letní pohodu, pobyt v přírodě s přáteli, romantické chvilky ve dvou…

Lze namítnout: všechno přece vím, dodržuji a zánět stejně přichází, často se bohužel i vrací.
Je to mimo jiné tím, že každý prodělaný zánět močových cest nechává na sliznici určité stopy a vznik dalšího zánětu je pak tím snadnější, infekce se snáze opět uchytí.

Až u 80 % žen, které prodělaly toto onemocnění opakovaně, hrozí podle dosavadních poznatků, vznik chronických obtíží. Pokud víte, že jste náchylní ke vzniku zánětů močových cest, buďte raději připraveni - znalostmi, vědomostmi, tím, že si s sebou připravíte malou lékárničku: co kdyby. Pomocníky pro zlepšení situace můžeme hledat především v přírodě. Ta je naším přirozeným rádcem a společníkem na cestě k úlevě a zdraví.

O jaké byliny a léčivé rostliny bychom se měli v případě zánětu močových cest zajímat?

Je jich samozřejmě více, ale pozornost si zaslouží zejména rozmarýn a v něm obsažená kyselina rozmarýnová, která například podporuje účinek některých antibiotik v léčbě infekcí vyvolaných Escherichia coli, Staphylococcus aureus či Klebsiella pneumoniae. To znamená, že pokud se nám již zánět rozběhne a lékař usoudí, že antibiotika jsou nezbytná, může nám pomoci lék Canephron, který obsahuje kromě dalších přírodních látek právě zmíněnou kyselinu rozmarýnovou a může přispět jako podpůrný prostředek léčby.

Léčbu je vždy rozumné zahájit již od prvních příznaků a zastavit rozvoj zánětu. Lék Canephron, obsahuje výtažek z rozmarýnu v kombinaci s výtažky z libečku a zeměžluči a přináší rychlou a účinnou péči pro Vaše močové cesty.
5ed90e71f0e26obrazek.pngCanephron je k dostání ve Vaší lékárně bez lékařského předpisu a neměl by chybět ve Vaší letní lékárničce. Canephron obalené tablety je lék k vnitřnímu užití. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalový leták.  Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. 

Více na CANEPHRON.CZ
5ed90e5592975obrazek.png

Reklama