Čtvrtý ročník letních Tourism X Games zve profesionály cestovního ruchu do Českého Švýcarska. V rámci spolupráce s Ústeckým krajem se budou tentokrát hry odehrávat v malebné přírodě Českého Švýcarska v resortu Sportlife hotel, Rumburk. V pátek 8. a v sobotu 9. září budou týmy z cestovních kanceláří, krajů, hotelů z regionů České republiky, ale i Německa a Slovenska nejen soutěžit a relaxovat, ale následně je čeká i sobotní zajímavý doprovodný program.

„Těší mě, že v rámci letošních Tourism X Games zavítají účastníci do Českého Švýcarska a budou moci objevovat krásy této turistické oblasti,“ dodává Jiří Válka, vedoucí odboru cestovního ruchu.

Sportovní disciplíny budou opět jak tradiční, tak méně obvyklé, aby si na své přišel každý. V Rumburku si účastníci užijí při paddleboardu, kroketu, plážovém volejbale, běhu, stíhacím závodu na kanoji, ale také při střelbě paintballovou pistolí. Další sporty na zručnost, přesnost a další dovednosti budou postupně odtajňovány na webových stránkách projektu www.tourismxgames.cz či jeho facebookových stránkách www.facebook.com/tourismxgames.

„Mimo sportovní a večerní program chystáme pro naše účastníky zajímavou aktivitu na sobotu a to návštěvu nedaleké sklárny AJETO, kde si budou moci účastníci i vyzkoušet, jak se fouká sklo,“ říká Filip Remenec, organizátor akce.  

Vrcholem večera bude samozřejmě vyhlašování vítězů, kteří si odnesou památeční trofej a zajímavé ceny jako je ubytování v hotelech po celé Evropě či vouchery do top restaurací a další. Večer doprovodí jako obvykle bohatý raut a skvělá vína z Moravy. Speciální show zatím jako překvapení a následně večer samozřejmě doprovodí i produkce DJ a také karaoke.

Více inspirace najdete na stránkách:

tour

partneri

Reklama