Představujeme luxusní italskou spa kosmetiku, která se specializuje na harmonizaci pleti, zdraví a vnitřní rovnováhy pomocí odborných receptur vycházejících ze západní fytoterapie (léčba bylinami) a východní čínské medicíny.

SALIN de BIOSEL radikálně omezuje chemické ingredience a není testován na zvířatech. Čím více se pleti dostává přírodních zdrojů bez chemických přísad, tím více je hydratovaná, svěží a zdravá.

Gommage Bio Pureté 50 ml

salin

Luxusní organický peelingový krém pro intenzivní rozzáření pokožky. S okurkou, bambuckým máslem a částicemi rubínu a křemene. Dermatologicky testováno na citlivou pokožku. Obnovuje, vyhlazuje, rozzařuje a hydratuje pleť. Při pravidelném používání (1x týdně) vydrží opálení na naší pleti déle.

Hydractif Masque 75ml

salin

Revitalizační gelová maska pro sjednocení, zpevnění a zklidnění pokožky. S kořenem omanu pravého, listem jmelí a tmavými řasami. Po aplikaci Hydractif Masque je pokožka zklidněná a svěží. Vyčištěná pleť je znatelně uvolněnější, zářivá, kompaktní a obličejové kontury jsou pevnější. Gelová konzistence pleť zklidní a zchladí. Ideální používat během léta.

Oligo Hydrative

salin

Hydratační krém proti pigmentovým skvrnám s rozjasňujícím efektem. S multivitamínovým komplexem (vitamín A,E,F) a rozjasňujícím komplexem (listy vinné révy, směs hořčíku a vitamínu C). Hydratační rozjasňující antioxidační krém, který chrání pleť před poškozením sluncem a ztrátou pigmentu. Vhodný pro všechny typy pleti trpící stresem z hektického životního stylu, často vystavované slunečnímu záření či poškozené teplotními výkyvy. Již po prvním použití ustupuje podráždění, hydratovaná pleť se okamžitě zdá jemnější a pigmentové skvrny jsou méně viditelné. Pleť je rozjasněná, omlazená a plná života.

Další informace na www.salindebiosel.cz

Reklama