Léto je období, kdy naši pokožku mnohem více než jindy v roce odhalujeme. Plavková sezóna je neúprosná a prozradí hříchy ze zimních měsíců. Naštěstí existují přípravky, které nám pomohou dosáhnout hladší a hebčí pokožky. V důsledku zvýšených teplot dochází také k nadměrnému pocení naší pokožky, včetně té vlasové. Měli bychom proto používat účinnou tělovou péči vhodnou i pro každodenní použití.

VichyCELLUDESTOCK ZEŠTÍHLUJÍCÍ KÚRA NA CELULITIDU
Pro ženy, které chtějí lokálně (boky, stehna, hýždě) působit na nadbytečný objem a celulitidu odolávající dietám. Obsahuje kofein účinně aktivující spalování tuků s odvodňujícím účinkem a LipocidineTM  stimulující produkci proteinu, který napomáhá odbourávání tuků během diety. Výsledkem je vyhlazená pomerančová kůže již za 7 dnů.
MOC: 845 Kč / 300 ml*

VichyNUTRIEXTRA DELIKÁTNÍ OLEJ
Hloubkově vyživující suchý olej s obsahem 9 vzácných rostlinných olejů. Textura suchého oleje nabízí pokožce hloubkovou péči, 24hodinový pocit komfortu a zanechává ji delikátně parfémovanou a hebkou bez mastného efektu. Vhodný pro zkrášlení a výživu pokožky těla, obličeje i vlasů.MOC: 350 Kč / 125 ml*

VichyDEODORANT ANTIPERSPIRANT ANTI-TRACES
Proti nadměrnému pocení s 48hodinovým účinkem. Nezanechává žluté a bílé skvrny na oblečení. Ve formě spreje i roll-onu. Bez alkoholu, parabenů.
MOC (roll-on): 300 Kč / 50 ml*
MOC (sprej): 300 Kč / 125 ml*

VichyDERCOS MINERÁLNÍ ŠAMPON PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ
Obsahuje mocné minerály z Termální vody z Vichy, které vlasy vyživují a posilují. Je určený pro každodenní péče o všechny typy vlasů. Neobsahuje parabeny, silikony ani barviva a je tak vhodný pro celou rodinu. Výsledkem jsou silné, posílené
a lesklé vlasy. V 200ml i 400ml balení.
MOC: 280 Kč / 200 ml*
MOC: 370 Kč / 400 ml*

*Nezávazná spotřebitelská doporučená cena

Reklama